Emile Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 35x28cm. Cond.: G
Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G
Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G
J. Haverdroeze ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met fruit etc. 65x39 Cond.: R
J. Wigersma 1934, olieverf op linnen, havengezicht met zeilschepen 56x39cm. Cond.: G
D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G
M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G
Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '97 nr. 101/112, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Wim van Norden, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht 50x70cm. Cond.: G
C. van Dam 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden-familie 22x18cm. Cond.: G
L. Marlin 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, bloemstilleven met pioenrozen etc. 60x80cm. Cond.: G
J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.
Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G
Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G
Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G
Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.
Oleg Staronosov (Russische School), olieverf op linnen, Summer Air 35x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G
Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G
Wim Bosman (Enschede), olieverf op paneel, watermolen 30x40cm. Cond.: G
J.C. Stegwee ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x75cm. Cond.: G
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R
Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G
Twee Engelse ingekleurde etsen ca. 1890, ets op papier, vossenjacht 53x35cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M
Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G
Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G
Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G
Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G
Frans Deutmann (Zwolle 1867 - 1915 Blaricum), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R
Vier oude Franse prenten van gevechtsport-posities 20e eeuw, in goede staat 36x15cm. Cond.: G
G. Huising 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 50x60cm. Cond.: R-G
Ingekleurde gravure 19e eeuw Cambridgeshire Railway Stations Fr. Hitchin. Gravure op papier 26x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G
W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm. Cond.: R
Gravure 17e/18e eeuw van Oldenseel, Hasselt, Vollenhoven anno 1674. Ingekleurde gravure op papier 26x18cm. Cond.: G
Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G