17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Schilderij, Ton Schulten 1007
Schilderij, Ton Schulten

5.500 EUR

Evert Moll 1000
Evert Moll

2.250 EUR

D.H.W.Filarski 1009
D.H.W.Filarski

2.200 EUR

Pendant, B. Brouwer 1021
Pendant, B. Brouwer

1.450 EUR

Ikoon, Maria Trychorusa 1417
Ikoon, Maria Trychorusa

1.300 EUR

Kees Verwey 1004
Kees Verwey

1.200 EUR

A.M. Gorter 1025
A.M. Gorter

900 EUR

G.F. van Schagen 1094
G.F. van Schagen

700 EUR

Jaap Nieweg 1020
Jaap Nieweg

675 EUR

Acryl, Jan te Wierik 1432
Acryl, Jan te Wierik

650 EUR

Schilderij, Gorter 1002
Schilderij, Gorter

600 EUR

H.P. Koekkoek 1005
H.P. Koekkoek

600 EUR

Gesign.Corneille vogel/vis 1083
Gesign.Corneille vogel/vis

500 EUR

Schilderij, J. v. Delden 1036
Schilderij, J. v. Delden

450 EUR

Theo Swagemakers 1022
Theo Swagemakers

390 EUR

Chris Snijders 1230
Chris Snijders

375 EUR

Gesign.E.Dücker 1380
Gesign.E.Dücker

375 EUR

Wim Bos, groot 1045
Wim Bos, groot

350 EUR

Schilderij, Kruseman 1046
Schilderij, Kruseman

350 EUR

Jan van Vuuren 1100
Jan van Vuuren

350 EUR

W.A. Grondhout, fruitcoupe 1112
W.A. Grondhout, fruitcoupe

350 EUR

Dali 1198
Dali

350 EUR

Monogram M.K. 18 1125
Monogram M.K. 18

310 EUR

Landkaart Overijssel, 17e eeuw 1032
Landkaart Overijssel, 17e eeuw

300 EUR