Gesigneerd J.W. van Trierum, olieverf op paneel, spelende poezen op kleed 24x18cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. Cond.: U
Felix Bellenot (1892 - 1963), olieverf op linnen, gezicht op Casablanca 38x46cm. Cond.: G
Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, twee dames aan het strand 36x40cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Nora Berghman 1988, olieverf op paneel, vrouw op stoel 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G
Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 -1959 Enschede), boerderij 't Lipper met kippen en boerin, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G
Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, wilde bloemen plukken 40x50cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart ( Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, glazen vaas met wilde bloemen 48x38cm. Cond.: G
Janos Viski (Hongaarse School 1891 - 1987), olieverf op linnen, wilde paarden 60x80cm. Cond.: G
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G
AQ. Pleijsier 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse schepen bij havenmonding 110x45cm. Cond.: R
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Jean Leon (Belgische School), olieverf op paneel, dames portret met hoed 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G
Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Baukema (waarschijnlijk Sieger Baukema, Gaasterland 1852 - 1936 Arnhem), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 48x64cm. Cond.: R-G
Kees Verwey '70 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 39x27cm. Cond.: G
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G
P.M.F. van Herwaarden ca. 1920, olieverf op paneel, scheepwerfje van Schreur 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg 1870 - 1945 Amsterdam), tekening op papier, herder met zijn schapen 54x72cm.
Drie portretten Felix de Boeck ( 1898 - 1995), tekening op papier, 3 portretten van heren 20x30cm. Cond.: G