Oosterse (of Perzische) bronzen wandplaquette, voorstellend een man met speer te paard (19e eeuw of ouder) 21x14x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.
Kavel diverse Chinese sterrebeelden, gemaakt van groen natuursteen. Rondom beslagen met ornamentuur (gestempeld, gemerkt). 12 Stuks 20e eeuw in zeer goede staat 5xø3,5cm.
Groot bronzen beeld, gesigneerd Milo. Voorstellend 2 dansende figuren op marmeren voet 21e eeuw, 47cm. Cond.: G
Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.
Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, par H. Huppe premier Appel ca. 1890. in goede originele staat 48cm.
Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot houten sculptuur op sokkel 182cm. Cond.: G
Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.
Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.
Oud compositie metalen engel met boog ca. 1900 in goede staat 36cm. Cond.: G
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Naakte bronzen knielende dame met hals-sieraad 21e eeuw op zwart marmeren voet 29cm. Cond.: G
Chinees bronzen opberg-sculptuur ca. 1900 voorstellend een voet bestaande uit 3 olifanten met daarop een toren (afdraaibaar). gestempeld aan onderzijde 48x22x23cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 2e helft 20e eeuw met marmeren voet. Voorstellend een danseres in Art Deco stijl 46cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Drie Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw 17-44cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Twee oude Afrikaanse houten figuren met glaskralen en schelpen belijmd 19cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden figuur, belijmd met schelpen en rood-glazen parels 20e eeuw 29cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G