Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doofpot
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Wijnkist, drakenmotief
Resultaat: 30 EUR

Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G

Joodse perkamentrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.

2 Vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G

2 Toneelkijkers
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G

3 Delen brons/koper
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...

Tiffany stijl lampje
Resultaat: 30 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.

Wandkastje, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.

Vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G

Diverse doosjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...

Antiek kistje
Resultaat: 30 EUR

Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.

Dienblad, inleg
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G

Deurklopper, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.

Antieke wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.

2 Tinnen schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

Lamp met kamelen
Resultaat: 25 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.

Messing vonkenscherm
Resultaat: 25 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 25 EUR

Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R

Houten buste en ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Resultaat: 25 EUR

Drie delen Chinese voorwerpen 20e eeuw; 2x geisha en 1x lakwerk wandbakje 1e helft 20e eeuw 21-34cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen vijzels ca. 1800 met stamper in goede originele staat 11xø13cm. en 11xø12cm.

2 Verrekijkers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke verrekijkers 1e helft 20e eeuw; 1x Sportal (kleiner) en 1x ongemerkt (groter) 11-15,5cm. Cond.: R-G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

2 Delen oud tin
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G

3-Delige bureauset
Resultaat: 25 EUR

Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.

Antieke beddepan
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.

Goud-weegschaal + bril
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G

10 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat

2 Koperen doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G

Houtgesneden kerk
Resultaat: 25 EUR

Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.

Religieus beeld + console
Resultaat: 25 EUR

Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R

Tinnen klepkan
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.

Mariabeeld, gips
Resultaat: 20 EUR

Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G

Grote barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke handgestoken wand-barometer met 2 paarden, druiven en bloemen. In goede originele staat 70x34x5cm.

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

Barometer, koper
Resultaat: 20 EUR

Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G

Citer in kist
Resultaat: 20 EUR

Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.

Messing inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

Bel + Peerketel
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G

Schilmes, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.

Messing altaarstuk
Resultaat: 20 EUR

Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.

38 Spaarpotten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G

3 Lampevoeten
Resultaat: 20 EUR

Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G

4 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...

Set schaakstukken
Resultaat: 20 EUR

Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.

Gietijzeren heksenketel
Resultaat: 20 EUR

Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G

7 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G

Divers Aziatisch
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G

3 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 20 EUR

Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G

2 Tasjes
Resultaat: 20 EUR

Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G

Wortelnoten kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten sieradenkistje ca. 1930 in goede staat

Sluitgewichten
Resultaat: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Resultaat: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

2 Tinnen kannen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.

Barometer met strik
Resultaat: 15 EUR

Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.

3 Deel divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G

Chinees kompas
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Horecazilver
Resultaat: 15 EUR

Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G

Schaal + Vaasje
Resultaat: 15 EUR

Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G

Steen, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G

Emaille doosje
Resultaat: 15 EUR

Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.

Doos met bestek
Resultaat: 15 EUR

Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm.

2 Koperen kannen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.