19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Kistje met spel 2306
Kistje met spel

155 EUR

Bronzen golfer 5076
Bronzen golfer
Startprijs 60 EUR
Ring GG agaat 57
Ring GG agaat

125 EUR

Bronzen kroonluchter 2299
Bronzen kroonluchter
Startprijs 50 EUR
Snijwerk, Jozef 5069
Snijwerk, Jozef
Startprijs 60 EUR
Zilveren paardetram 50
Zilveren paardetram

100 EUR

Kruisbeeld 2292
Kruisbeeld

75 EUR

Beeld, kind met hond 5062
Beeld, kind met hond
Startprijs 650 EUR
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir 1229
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir

140 EUR

Kaststel, imari 6488
Kaststel, imari
Startprijs 20 EUR
Tegeltableau 6482
Tegeltableau
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stadshafen 1222
Ongesigneerd, Stadshafen
Startprijs 60 EUR
Schilderij, zeegezicht 1215
Schilderij, zeegezicht

65 EUR

Theeschep 315
Theeschep
Startprijs 30 EUR
Italiaans keramieken figuur 6475
Italiaans keramieken figuur
Startprijs 30 EUR
Bronsje 5026
Bronsje

40 EUR

Zwarte parel / bloedkoraal 308
Zwarte parel / bloedkoraal
Startprijs 125 EUR
Ets, Wilhelm Heinfahn 1519
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 40 EUR
Kunstwerkje, zijde 2256
Kunstwerkje, zijde

30 EUR

5-Rij bloedk. halssnoer 301
5-Rij bloedk. halssnoer
Startprijs 1.250 EUR
Groot beeld 5013
Groot beeld

450 EUR

2 Tinnen schenkkannen 2249
2 Tinnen schenkkannen

50 EUR

Koektrommel op pootjes 14
Koektrommel op pootjes
Startprijs 575 EUR
Onduidelijk gesign., paardespan 1186
Onduidelijk gesign., paardespan

40 EUR