19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Set zoetwaterparels
Resultaat: 25 EUR

Set zoetwaterparels. Bestaande uit o.a. 3 gekleurde lange snoeren, een collier bestaande uit 3 rijen witte parels, een collier met 2 rijen wit-grijs en een los stukje collier. Met ovale clip

Tettau serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Duits theeservies 14-delig, gemerkt Konigl. pr. Tettau ca. 1930 met divers gekleurd decor bestaande uit 7 cakeborden en 7 kop&schotels Cond.: G

Bord, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Keramieken 19e eeuws papbord met zwaandecor (chips glazuur) 4ø21cm. Cond.:R-G