19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Zilveren munten 2812
Zilveren munten

25 EUR

Grote Kantonese vaas 6531
Grote Kantonese vaas

10 EUR

6 Delen Murano glas 6599
6 Delen Murano glas
Geen vanafprijs
Unakiet collier 788
Unakiet collier

10 EUR

Cupido dashouder 795
Cupido dashouder

10 EUR

Lot double 801
Lot double

10 EUR

2 Houtsnedes, Willem Grimm 1322
2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 10 EUR
Litho, Laure Malcles-Masereel 1327
Litho, Laure Malcles-Masereel

10 EUR

Otto Herter, abstract 1329
Otto Herter, abstract
Startprijs 10 EUR
Ets, Hilmar Friedrich 1332
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR
Grafiek, Heiligenhafen 1563
Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 10 EUR
Oude ets 1598
Oude ets
Startprijs 10 EUR
Religieus schilderijte 1599
Religieus schilderijte

15 EUR

Jugendstil dienblad 2058
Jugendstil dienblad

10 EUR

Diverse blikken 2213
Diverse blikken

15 EUR

2 Delen oud tin 2264
2 Delen oud tin

10 EUR

Brander 2327
Brander

10 EUR

Knikkerspel 2366
Knikkerspel

10 EUR

12 Antieke loodjes 2737
12 Antieke loodjes
Startprijs 10 EUR
2 Aandelen 2763
2 Aandelen

10 EUR

Relikwie, wachter 5117
Relikwie, wachter

15 EUR

Opaline dekselvaas 5518
Opaline dekselvaas

15 EUR

3 Opaline vazen 5530
3 Opaline vazen

20 EUR

Kavel groene glazen 5537
Kavel groene glazen

10 EUR