Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.
Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Collier, GG 585/000 met oog met bedels. De lang jasseroncollier waaraan een groot bewerkt oog zit met 5 bedels, Lengte 165 mm. ca 53,8 gr
Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G
Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.
Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...
Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Brede Armband GG 585/000, met bewerking. Brede Frans Gourmet armband, 15 mm, met bewerking op de schakels. De armband heeft een bakslot en veiligheid. lengte 19.5 cm ca 35.6 gr
Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R
Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.
Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.
Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Set GG, 585/000, met granaat. GG ring met ovale granaat en bewerkte rand, ø 55, Choker met in het midden een versiering met 5 rozen bezet met granaten en een grote bloem hangend in het midden met een ...
Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.
Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.
Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G
Ring, GG 750/000 met briljant en saffier. Strakke massieve ring met in een bloem bezet met 1 saffier en 6 diamanten. Aan weerszijden van de bloem zijn 2 rijen met briljant gezet. ø 52 ca 5,4 gr.
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.
Broche/Hanger GG 750/000 in de vorm van een spin. Uniek exemplaar, mooi bewerkte spin met elegante poten, te dragen als hanger en als broche. ø 8,3 cm. ca 9,3 gr
Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U
Choker met GG 585/000 stuk met bloedkoraal. Choker met een breder middenstuk met daarin 3 ovale en 1 ronde bloedkoraal, bevestigd aan collier. ca 30,8 gr Lengte 45 cm.
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.
Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.