Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Horloge Luigi Vicaro 794
Horloge Luigi Vicaro

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Litho, Heimrad 1319
Litho, Heimrad

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Albert Naur 1562
Albert Naur

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tekening ca. 1900 1589
Tekening ca. 1900

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ets, Ernst Bahn 1596
Ets, Ernst Bahn

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Religieus schilderijte 1599
Religieus schilderijte

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kavel divers 2194
Kavel divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Doos boeken 2202
Doos boeken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
8 Delen messing 2205
8 Delen messing

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
7 Delen tin 2206
7 Delen tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Diverse blikken 2213
Diverse blikken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers tin 2240
Divers tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antiek presenteerblad 2321
Antiek presenteerblad

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Koperen strijkijzers 2350
2 Koperen strijkijzers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Perzische kleden 4526
4 Perzische kleden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Relikwie, wachter 5117
Relikwie, wachter

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Opaline dekselvaas 5518
Opaline dekselvaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5525
Glazen vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Glazen, schaal, roemer 5542
5 Glazen, schaal, roemer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen schaal 5554
Glazen schaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Delen groen glas 5558
5 Delen groen glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Miniatuur, ivoren lijst 5828
Miniatuur, ivoren lijst

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Meissen kop&schotel 6067
Meissen kop&schotel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Makkumse tegels 6161
4 Makkumse tegels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4-Delig kaststel 6179
4-Delig kaststel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Makkums tegeltableau 6183
Makkums tegeltableau

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Beeldje, elf 6250
Beeldje, elf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kavel Engelse bordjes 6311
Kavel Engelse bordjes

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari bord 6442
Imari bord

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Keramisch beeld, leeuw 6494
Keramisch beeld, leeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord, schepen 6522
Delfts blauw bord, schepen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen porselein 6543
3 Delen porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Delen porselein 6567
5 Delen porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees vaasje 6569
Chinees vaasje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Unakiet collier 788
Unakiet collier

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Cupido dashouder 795
Cupido dashouder

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot double 801
Lot double

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Litho, Laure Malcles-Masereel 1327
Litho, Laure Malcles-Masereel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Jugendstil dienblad 2058
Jugendstil dienblad

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Delen oud tin 2264
2 Delen oud tin

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Brander 2327
Brander

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Knikkerspel 2366
Knikkerspel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Aandelen 2763
2 Aandelen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kavel groene glazen 5537
Kavel groene glazen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Plateel vaasje 6087
Plateel vaasje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Plateel Gouda vaas 6089
Plateel Gouda vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aardewerk schenkkan 6503
Aardewerk schenkkan

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Imari pors. borden 6530
3 Imari pors. borden

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Grote Kantonese vaas 6531
Grote Kantonese vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Societe Ceramique vaas 6584
Societe Ceramique vaas

Resultaat:

10 EUR