Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...
Zeldzame grote 19e eeuwse imari porseleinen dekselpot van 77cm. met fijngeschilderd floraal- en gouddecor (geribbeld) in zeer goede staat 77xø31cm.
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Grote celadon schotel (professioneel gerestaureerd) met floraal decor 4,7xø39cm. Cond.: G
Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.
Elf delen oud Meissen porselein uit Duitsland 20e eeuw met bloemdecor en goudrand; 2x vleesschaal, 1x sauskom, 1x schaal, 6x eetborden, 1x groot bord. 10-41cm. Cond.: G
Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.
Prachtig 9-delig Höchst porseleinen mokkaservies (Duitsland) met bloemen- en gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat (melkkannetje zonder deksel) 5,5-23cm. Cond.: G
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G
Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...
Duitse keramieken vaas ca. 1970, Rorh Keramik, model 314 met paarse kleur H.: 40cm. Cond.: U
Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor Christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse porseleinen figuren, vermoedelijk Engeland (teken met 2 zwaarden gekruisd, geen Meissen). man en vrouw met druiventros in de handen. Bij de man beschadigingen aan de bloemen, bij...
Grote oude porseleinen lampvoet, 20e eeuw, in Sevres stijl. Voorstelling vrouw met druiven en een soldaat. Stukje van boom aangelijmd, verder in goede staat. 50xø20cm.
Antieke Jugendstil cachepot met zuil, bruin en groene glazuur. Bij de piedestal van bovenrand chips af, verder in goede originele staat. 112xø42cm.
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels met Chinees decor, gemerkt LPK met bruine omranding. Minimale glazuurschades omranding en chips) ø22,5cm.
Delfts keramieken polychroom bordje 17e-18e eeuw, verso 't Fortuyn met floraal decor en gele omranding. (Gebroken en randschades) ø6cm. Cond.: R
Prachtige Delfts keramieken plaquette ca. 1870 met als voorstelling een paardekar met boerenpaar. Waarschijnlijk naar een schilderij van Otto Eerelman. In zeer goede staat 49x35x2cm.
Oude porseleinen tafellamp ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor en bronzen voet. In zeer goede originele staat 60xø40cm.
Duitse steengoed baardmankruik met medaillon 17e eeuw. Oude barst, verder in goede originele staat 32xø21cm.
Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.
Zeer grote antieke Duitse steengoed baardmankruik 18e eeuw (Nr. 4). bevat oude barst en is verder is goede originele staat 48xø24cm. Cond.: R
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Zeldzaam 18e eeuws 8-kantig Chinees porseleinen schotel met floraal- en gouddecor, haarscheur en chips aan rand ø29,2cm. Cond.: R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat
Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met floraal decor, oude restauratie en gekramd 31,5x26cm. Cond.: R
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Twee Chinees porseleinen Familie Rose schotels 18e-19e eeuw met floraal decor, beide met oude haarlijn ø22,7cm. en ø23,1cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws tablet met geschulpte rand en floraal decor (chip rand) 27x21cm. Cond.: R-G
Oosters porseleinen 18e eeuwse vaas met tekst rondom (waarschijnlijk Arabisch) en floraal decor in goede staat 13,5xø7cm.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G
Antieke Chinees porseleinen schaal met groen decor en vlinders., ca. 1900 10xø26cm., In goede staat.
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Zeldzaam antieke Chinees porseleinen trekpot met banko earthenware (rondom met Chinese koppen), gemerkt 19e eeuw in goede originele staat 11,5x13,5x10cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Grote oude Chinese bewerkte celadonvaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor 51,5xø22cm. Cond.: G
Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.
Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R
Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.
Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Grote oude Duitse KPM porseleinen handbeschilderde koffiekan met bloemdecor in goede staat 30x17xø13cm.
Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Duits Fürstenberg 85-delig servies met roze bloemdecor 20e eeuw bestaande uit; koffiepot, melkkan, suikerpot, 3 dekselschalen, 11 mokkakopjes en schotels, 12 soepkommen, 1 diepe schaal, 2 sauskommen, ...
Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R
Oude/antieke Duitse pronk-dekselvaas met figuren en bloemen. gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk maar niet gevonden) 32x21x20cm.
Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....
Vier delen oud Duits porselein o.a; 2x kandelaar-stukken met beeldengroep van Volkstedt ca. 1920 20x13x19cm.. 1 Arm af, vingers beschadigd en 1 kandelaar gelijmd, 1x figurengroep Dresden met putti, wa...
Grote oude Duits porseleinen fruitschaal met putti en opengewerkt bloemendecor, gemerkt Plaue Schierholz ca. 1980. 1 Teentje beschadigd, verder in goede originele staat 19x43x24cm.
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Oude Weense porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor, gesigneerd C. Jäger ca. 1900 in goede staat ø30cm.
Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.
Duits wit porseleinen Fürstenberg figuur 20e eeuw, voorstellend een steenhouwer 19x14x8cm. Cond.: G
Oud Weens porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw van een edelman met roos (chip af) 20,5cm. Cond.: R
Oude Duits porseleinen Rudolstadt Volkstedt figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende clownsjongen met meisje. In goede staat 20,5x15x11cm.
Oud Duits porseleinen zoutvaatje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Rudolstadt Volkstedt nr. 20796. In zeer goede staat 13x7x12cm.
Oud porseleinen gesigneerd beeld van C. Werder van Hutschenreuther Selb US Zone. In Jugendstil stijl, voorstellend een naakte vrouw met hertenjong 25x31x11cm. Cond.: G
Porseleinen theeservies ca. 1900 met handgeschilderd molendecor en parelmoer-glans effect (gemerkt). 9-Delig bestaande uit; theepot, melk- en suikerpot en 6 kop&schotels (1 chip) 5-14cm. Cond.: G
Oud Deens Bing & Grondahl vogel nr. 1635 W. in goede originele staat 5x13x5cm.
Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.
Groot oud Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1549 NNX, voorstellend een vrouwelijke landarbeider met emmer en groentemand. Gesigneerd en in goede staat 27x20x13cm.
Grote oude Deense Bing & Grondahl figuur nr. 2037 N.J., voorstellend Hans Christian Andersen met kind in goede staat 23x15x15cm.
Oude antieke Nymphenburg porseleinen jachthond 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x27x14cm.
Oude/antieke Nymphenburg porseleinen rendier 1e helft 20e eeuw "J.H. 1924". 1 Gewei gelijmd 21x33x8cm. Cond.: R
Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R
Oude Duits porseleinen Nymphenburg figuur 1e helft 20e eeuw van ruiter te paard (zwaard afgebroken) 22x20x8cm. Cond.: R
Oud Deens keramieken figuur, monogram J.E. met kroon nr. 884 VIII Denmark, voorstellend een vrouw met mand en hond 20x18x12cm. Cond.: G
Oud Deens porseleinen Bing&Grondahl vogel op tak nr. 2311 HE in goede staat 8x10x8cm.
Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G
Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G
Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas van Pierre Bourg la Reise met prachtig verlopen glazuur (nr. 155) in zeer goede staat 32,5xø12cm.
Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R
Arnhemse platelen bloemensteker ca. 1920 (gemerkt en gesigneerd) met floraal decor in goede originele staat 12xø15cm.
Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...
Twee Gouda glansplatelen pijpvazen ca. 1910 (840.A.L.) met floraal decor. 1 Vaas met chip, 1 vaas goed 29,5xø12cm. Cond.: R-G
Drie antieke platelen cachepotten; 1x Arnhem Gelria (haarlijn rand) 13,5xø17,5cm., 1x Arnhem Gelria Autonne 18,5xø25cm. en 1x Gouda Rhodian J.B. 123 (14xø20cm.). Conditie: R-G