Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.
Imari porseleinen schotel met geschulpte rand en floraal deco ø22cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G
Oude Herend porseleinen siervaas in Biedermeier stijl met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 20e eeuw in goede staat 17,5xø15,5cm.
Oud Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur, 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee meisjes in kledendracht. In goede staat. 17x16x8cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met blauw decor van flora en vogels. 1 Minimale chip, verder in goede originele staat ø44,5-ø45,5cm.