Oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 57/251, monogram L.M met sneeuwklokjes-decor in goede staat 17xø9,5cm.
Twee porseleinen rookverdrijvers ca. 1910; 1x Tibetaanse boedha, Duits gemerkt F.W. met kroon (electrische gedeelte mist en vinger af), 1x Tibetaanse monnik met kooi (nr. 2) (haarlijn) 20-23cm. Cond.:...
Kantonese vaas ca. 1900 met vechtende krijgers te paard afgebeeld. In goede originele staat 19xø7,5cm.
Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.
Drie oude Herend porseleinen figuren; 1x haan handbeschilderd en 2x eekhoorn (beide eekhoorns pootje gelijmd en 1x oor gelijmd)
Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G
Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G
Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G
Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G
Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1...
Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R
Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G
Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G
Zes sierborden, Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Lente en zomer in goede staat ø23cm.
Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U
Oude Duits porseleinen KPM vaas, ontwerp Hubert Gremert 1956 in goede staat 19,5x19,5cm.
Goudimari porseleinen 19e eeuwse siervaas met floraal decor in goede staat 18,5xø10cm.
Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 401-28, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 28cm. Cond.: U
Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.
Drie oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw met landschapsdecor (gesigneerd) ø20cm. Cond.: G
Duits porseleinen Nymphenburg kaarskandelaar 1e helft 20e eeuw in goede staat 13,5x7x7cm. Cond.: G
Kaarskandelaar 19e eeuw met putti en bloemen (beschadigd) 18x10x15cm. Coind.: M
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G
Oude Deense vaas van Jensen Copenhagen nr. 130-2 76 4 met landschapsdecor 18xø8,5cm. Cond.: G
Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G
Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G
Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.
Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G
Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.
Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.
Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G
Oud 4-delig keramieken kaststel ca. 1930 Holland in Delftse stijl, 1 vogel op deksel gelijmd en 1 chip bij voet. Verder in goede staat 25-34cm. Cond.: R
Oud Makkums keramieken tegeltableau 20e eeuw met Hollands schependecor in goede staat 42x16,5cm.
Oud spaans porseleinen figuur gemerkt CASADES voorstellende een elf, 20e eeu In goede staat. 14.5x16.5x5cm.
Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.
Imari porseleinen schotel met geschulpte rand en floraal deco ø22cm. Cond.: G
Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R
Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G
Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G
Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.
Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G
Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G
Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G
Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G
Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M
Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G