Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Baardman kruik
Resultaat: 180 EUR

Duitse baardman kruik (Barthmann) 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 30zø17cm.

Chinese kom, Fam. Rose
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen sierkom, 20e eeuw gesigneerd, met fijngeschilderd decor, floraal en Chinese meisjes met perzik rondom. 7xø18cm., Cond.:G

Ca. 60 Hollandse tegels
Resultaat: 180 EUR

Kavel van ca. 60 19e eeuwse Hollandse tegels met mangaan vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.

2 Beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee Duits porseleinen figuren Frankenthal ca. 1900; 1x Romein met schild en zwaard en 1x Romeinse vrouw met peddel (vingers beschadigd) 20-21cm. Cond.: R-G

Capodimonte vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

4 Borden, Fam Roze
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze schotels; 2x met randschades, 1x haarscheur en randschades en 1x gelijmd en randschade 3,3xø16,3cm. Cond.: M-R

Chinese kom met bamboe
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, ca. 1920, gesign. met tekst, bamboe en bloesemdecor. In goede staat. 5.5c20.5cm.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

2 Grote visborden
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met blauw decor van flora en vogels. 1 Minimale chip, verder in goede originele staat ø44,5-ø45,5cm.

Porseleinen lampevoet
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

Mokkaservies
Resultaat: 150 EUR

Prachtig 9-delig Höchst porseleinen mokkaservies (Duitsland) met bloemen- en gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat (melkkannetje zonder deksel) 5,5-23cm. Cond.: G

Pors. lampevoet
Resultaat: 150 EUR

Grote oude porseleinen lampvoet, 20e eeuw, in Sevres stijl. Voorstelling vrouw met druiven en een soldaat. Stukje van boom aangelijmd, verder in goede staat. 50xø20cm.

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels met Chinees decor, gemerkt LPK met bruine omranding. Minimale glazuurschades omranding en chips) ø22,5cm.

Tegel, Delfts
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Delfts keramieken plaquette ca. 1870 met als voorstelling een paardekar met boerenpaar. Waarschijnlijk naar een schilderij van Otto Eerelman. In zeer goede staat 49x35x2cm.

Chinees vaasje met tekst
Resultaat: 150 EUR

Oosters porseleinen 18e eeuwse vaas met tekst rondom (waarschijnlijk Arabisch) en floraal decor in goede staat 13,5xø7cm.

Chinees bord
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.

Servies, Furstenberg
Resultaat: 150 EUR

Duits Fürstenberg 85-delig servies met roze bloemdecor 20e eeuw bestaande uit; koffiepot, melkkan, suikerpot, 3 dekselschalen, 11 mokkakopjes en schotels, 12 soepkommen, 1 diepe schaal, 2 sauskommen, ...

Chinese vaas met deksel
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met diepblauw floraal decor (chip voet en chip bovenrand en haarlijn) 31x11cm. Cond.: R

Porseleinen schaal
Resultaat: 140 EUR

Oude Weense porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor, gesigneerd C. Jäger ca. 1900 in goede staat ø30cm.

Royal Kopenhagen, vrouwen
Resultaat: 140 EUR

Oud Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur, 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee meisjes in kledendracht. In goede staat. 17x16x8cm.

Baardmankruik
Resultaat: 130 EUR

Grote Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw (bij bovenrand stuk uit) 44xø27cm. Cond.: R

Diverse tegels
Resultaat: 130 EUR

Dertig antieke Hollandse 19e eeuwse wandtegels met vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.

Terracotta trekpotje
Resultaat: 130 EUR

Oud Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G

Baarmankruik, groot
Resultaat: 120 EUR

Duitse steengoed baardmankruik met medaillon 17e eeuw. Oude barst, verder in goede originele staat 32xø21cm.

Chinees theepotje
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese terracotta Yi Xing theepot ca. 1920 met tekst en gemerkt. In goede originele staat 13,5x18x9cm.

Chin. schotel, vismotief
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen schotel met karperdecor 19e eeuw met geschulpte rand in goede staat 3xø15,7cm.

Majolica dekselpot
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, decor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.

Beeld, 2 vogels
Resultaat: 115 EUR

Oud Duits porseleinen groep, voorstellend twee scholeksters bij waterbak (Nr. 5028) Thüringen, in goede staat 16x17x8cm.

Baardman kruik
Resultaat: 110 EUR

Duitse steengoed baardmankruik (Barthmann) 17e-18e eeuw. Minimale chip voet, cracele in glazuur, verder in goede staat 28,5xø16,5cm.

Nymphenburg, paard
Resultaat: 110 EUR

Oud Duits porseleinen paard van Nymphenburg 20e eeuw in goede staat 24cm. Cond.: G

8-Kantige schaal
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige schaal familie rose met floraal decor (randschade) 7x14,4x14,4cm. Cond.: R

2 Gemberpotten
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met extra binnendeksel, beide met floraal-en gouddecor. 1 deksel is gelijmd. 18xø13cm.

2 Imari schelpborden
Resultaat: 110 EUR

Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G

2 Imari vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geschulpte kraag en floraal decor in goede staat Cond.: G

Baardmankruik, groot
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote antieke Duitse steengoed baardmankruik 18e eeuw (Nr. 4). bevat oude barst en is verder is goede originele staat 48xø24cm. Cond.: R

Pors. fruitschaal
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Duits porseleinen fruitschaal met putti en opengewerkt bloemendecor, gemerkt Plaue Schierholz ca. 1980. 1 Teentje beschadigd, verder in goede originele staat 19x43x24cm.

Porseleinen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud porseleinen gesigneerd beeld van C. Werder van Hutschenreuther Selb US Zone. In Jugendstil stijl, voorstellend een naakte vrouw met hertenjong 25x31x11cm. Cond.: G

Beeld, aardappelverkoopster
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1549 NNX, voorstellend een vrouwelijke landarbeider met emmer en groentemand. Gesigneerd en in goede staat 27x20x13cm.

Beeld, Ierse Setter
Resultaat: 100 EUR

Oude antieke Nymphenburg porseleinen jachthond 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x27x14cm.

Vaas, Bourg-la-Reise
Resultaat: 100 EUR

Oude keramieken vaas van Pierre Bourg la Reise met prachtig verlopen glazuur (nr. 155) in zeer goede staat 32,5xø12cm.

2 Porseleinen vogels
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Duits porseleinen Rudolstad Volkstedt vogels 20e eeuw in goede staat 10-16cm.

2 Porseleinen vogels
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse Thuringen porseleinen figuren Rudolstadt Volkstedt ENS; 1x mus op bloementak 16x11x8cm. en 1x stern of zwaluw 16x13x19cm.

Kinderservies, P. Regout
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...

3 Kastkommen teadrinker
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Societe Ceramique Maestricht kastkommen, decor Teadrinker in zeer goede staat 11xø16cm.

Servies, Teadrinker
Resultaat: 100 EUR

Antiek Societe Ceramqiue Maestricht serviesgoed (19 delen), decor Teadrinker (1 schaal met chip, theepot 2 chips en haarlijn), verder in goede originele staat 7-23cm.

Chinese trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees terracotta trekpot 6-kantig Yixing met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G

5 Delen Chin. porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 2x schotels capucijner (goed), 1x Chinese kop met rondom landschapsdecor ca. 1800 (gesigneerd), 1x Chinese kop&schotel rondom met floraal- en landschapsdecor...