Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...
Zeldzame grote 19e eeuwse imari porseleinen dekselpot van 77cm. met fijngeschilderd floraal- en gouddecor (geribbeld) in zeer goede staat 77xø31cm.
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Grote celadon schotel (professioneel gerestaureerd) met floraal decor 4,7xø39cm. Cond.: G
Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.
Elf delen oud Meissen porselein uit Duitsland 20e eeuw met bloemdecor en goudrand; 2x vleesschaal, 1x sauskom, 1x schaal, 6x eetborden, 1x groot bord. 10-41cm. Cond.: G
Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.
Prachtig 9-delig Höchst porseleinen mokkaservies (Duitsland) met bloemen- en gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat (melkkannetje zonder deksel) 5,5-23cm. Cond.: G
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G
Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...
Duitse keramieken vaas ca. 1970, Rorh Keramik, model 314 met paarse kleur H.: 40cm. Cond.: U
Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor Christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse porseleinen figuren, vermoedelijk Engeland (teken met 2 zwaarden gekruisd, geen Meissen). man en vrouw met druiventros in de handen. Bij de man beschadigingen aan de bloemen, bij...
Grote oude porseleinen lampvoet, 20e eeuw, in Sevres stijl. Voorstelling vrouw met druiven en een soldaat. Stukje van boom aangelijmd, verder in goede staat. 50xø20cm.
Antieke Jugendstil cachepot met zuil, bruin en groene glazuur. Bij de piedestal van bovenrand chips af, verder in goede originele staat. 112xø42cm.
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels met Chinees decor, gemerkt LPK met bruine omranding. Minimale glazuurschades omranding en chips) ø22,5cm.
Delfts keramieken polychroom bordje 17e-18e eeuw, verso 't Fortuyn met floraal decor en gele omranding. (Gebroken en randschades) ø6cm. Cond.: R
Prachtige Delfts keramieken plaquette ca. 1870 met als voorstelling een paardekar met boerenpaar. Waarschijnlijk naar een schilderij van Otto Eerelman. In zeer goede staat 49x35x2cm.
Oude porseleinen tafellamp ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor en bronzen voet. In zeer goede originele staat 60xø40cm.
Duitse steengoed baardmankruik met medaillon 17e eeuw. Oude barst, verder in goede originele staat 32xø21cm.
Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.
Zeer grote antieke Duitse steengoed baardmankruik 18e eeuw (Nr. 4). bevat oude barst en is verder is goede originele staat 48xø24cm. Cond.: R
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Zeldzaam 18e eeuws 8-kantig Chinees porseleinen schotel met floraal- en gouddecor, haarscheur en chips aan rand ø29,2cm. Cond.: R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat
Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met floraal decor, oude restauratie en gekramd 31,5x26cm. Cond.: R
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Twee Chinees porseleinen Familie Rose schotels 18e-19e eeuw met floraal decor, beide met oude haarlijn ø22,7cm. en ø23,1cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws tablet met geschulpte rand en floraal decor (chip rand) 27x21cm. Cond.: R-G
Oosters porseleinen 18e eeuwse vaas met tekst rondom (waarschijnlijk Arabisch) en floraal decor in goede staat 13,5xø7cm.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G
Antieke Chinees porseleinen schaal met groen decor en vlinders., ca. 1900 10xø26cm., In goede staat.
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Zeldzaam antieke Chinees porseleinen trekpot met banko earthenware (rondom met Chinese koppen), gemerkt 19e eeuw in goede originele staat 11,5x13,5x10cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Grote oude Chinese bewerkte celadonvaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor 51,5xø22cm. Cond.: G
Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.
Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R