Drie gave pendules ca. 1940-1950 met halfuurslagwerk op gongstaven. 1x met 5 gongstaven en 2x met 3 gongstaven (1 slinger mist). In goede originele staat 60x22x15cm., 46x13x23cm. en 23x14x37cm. Cond.:...
-Drie antieke duivenklokken; 1x Heirman (bakeliet) 14x21x12cm., 1x La Ledoise Lede (eiken kast) 23x24x14cm. en 1x H. bartels en Zn. (eiken kast) 20x12x20cm. Allen in goede originele staat, functies ni...
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1850 met porseleinen zuilen en knoppen, compleet met kroon. In goede originele staat , 67x15x13cm.
Duitse regelateur ca. 1880 Junghans, Grunderzeit (zonder paard). Paar houten sierdelen missen, tevens enkele losse delen erbij 70x37x20cm. Cond.: R
Franse marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (marmer paar chips af) 25x29x15cm. Cond.: R
Oude Hollandse Friese eikenhouten schippertjes klok (handwerk) met slinger, zijwaarts in het uurwerk. Origineel Fries product ca. 1940 in goede originele staat 65x19x16cm.
Oude notenhouten hangklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met Duits FHS uurwerk in goede staat 79x24x12cm.
Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.
Oude notenhouten tafelklok, 2e helft 20e eeuw, met bovenliggende balans, zonder slagwerk. In goede staat. 23x15x11cm.
Grote messing bewerkte pendule ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Mooi model, Lasnaad van glazen uurwerk-afsluiting is los en 2 schroeven missen ter bevestiging van uurwerk. verder in goede originele s...
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.
Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.
Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, ca. 1900, met Junghans uurwerk met half-uurslag. In goede originele staat. 68x34x19cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken tafelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. In goede staat. H.27cm.
Oude Engelse lantaarnklok van messing 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" in goede staat 176x18x18cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Frans compositie metalen wekkerklokje (uurwerk incompleet) met voorstelling van een meisje met eend (par Moreau) in goede staat 31x20x12cm.
Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.