Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...
Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.
Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...
Zeldzame 18e eeuwse wortelnoten fineer op eiken kabinet Louis Quinze. Fineerschade en oudere restauraties maar verder in goede originele staat 234x161x85cm. Cond.: R-G
Hollandse 18e eeuws kabinet (onderstuk mist) van notenhout-fineer op eiken (oudere restauratie) 178x112x59cm. Cond.: R
Zeer zeldzame Hollandse mahoniehout fineer (op eiken) bonheur ca. 1870. Grote uitvoering met gebogen front en zijkanten, prachtige grote tollen en handgestoken knieën. Grote kroon met rocailles en blo...
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Prachtige mahoniehouten-fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met prachtige kroon (uitgesnedene bloemen en koekoek). Ahorn fineer binnenleven met lades en zwart gelakte halve zuilen. In zeer goede...
Prachtige lederen bank (mahoniehout), stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. Deukje in rugleuning in het hout, verder in goede staat 186x61x64cm.
Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G
Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G
Mooi klein 19e eeuws Engels mahoniehout-fineer tweedeurs kabinet met schuiflades en onderstuk met 4 lades. In goede originele staat met bewerkte halve zuilen, originele knoppen en sloten met sleutel 2...
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit damesbureau ca. 1880 met 3 lades en uitschuifbaar blad. In goede originele staat 132x59x93cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Grenenhouten 19e eeuwse Staphorster hoekkast. Bovenspits stukjes weg, verder in goede originele staat 121x48x30cm.
Zeldzaam Hollands Willem III damesschrijfbureau gemaakt van palissander en notenhout fineer, prachtig snijwerk. Rolluik en uitschuifbaar geschulpt blad, 6 lades en spiegel in opstand. In zeer goede or...
Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.
Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...