Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Leren stoel 4095
Leren stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Salontafel, barokstijl 4099
Salontafel, barokstijl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco kast 4142
Art Deco kast

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Bretterstuhle 4148
3 Bretterstuhle

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Voltaire 4164
Voltaire

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hoekstoeltje 4167
Hoekstoeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel 4078
Spiegel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bordenrek 4127
Bordenrek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vitrinetje 4132
Vitrinetje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Onderdeel van kaptafel 4134
Onderdeel van kaptafel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Mahonie stoel 4040
Mahonie stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Petit Point stoelen 4093
2 Petit Point stoelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4120
Wortelnoten commode

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eikenhouten penantkastje 4139
Eikenhouten penantkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Italiaanse stoel 4166
Italiaanse stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken kapstok 4123
Eiken kapstok

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antiek theekastje 4137
Antiek theekastje

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Bovenstuk keukenkast 4146
Bovenstuk keukenkast

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Duitse hangvitrine 4150
Duitse hangvitrine

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Eiken dekenkistje 4118
Eiken dekenkistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ovale spiegel, 19e eeuw 4138
Ovale spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grenen keukenkast 4145
Grenen keukenkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Miniset 4069
Miniset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken kapstok 4126
Eiken kapstok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek theekastje 4133
Antiek theekastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten commode 4140
Eikenhouten commode

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ovale spiegel 4155
Ovale spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine eiken kist 4175
Kleine eiken kist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Armleunstoel, pitriet 4038
Armleunstoel, pitriet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Pianokruk 4106
Pianokruk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kinderstoeltje 4112
Kinderstoeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stoeltje 4170
Stoeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kakstoel 4172
Kakstoel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stoel 4182
Stoel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kindertafeltje 4109
Kindertafeltje

Resultaat:

20 EUR