Oud Perzisch handgeknoopt kleed (reiniging noodzakelijk). Fijngeknoopt in goede staat met floraal decor 231x170cm.
Zijde Sarogh loper in uitstekende staat met decor van bloemvaas en vogels. Fijngeknoopt 125x40cm.
Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R
Groot oud Perzisch kleed in blauwtinten met floraal decor. Reiniging noodzakelijk 245x200cm. Cond.: R
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijngeknoopt type Herati. Nieuwprijs was € 4.250,-. In zeer goede staat 254x198cm.
Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.