Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G
Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.
Twee oude/antieke bronzen vijzels; 1x grote vijzel naar voorbeeld van 16e eeuw 15,5xø20cm. en 1x gladde antieke vijzel 17e-18e eeuw 19xø14cm. Beide met stamper Cond.: G
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Prachtige oud handbeschilderd blikken dienblad met stadsgezicht "'t Spaerne te Haerlem bij de molen d'Adriaen", geschilderd anno 23 jan. 1951, 35x44cm. Cond.: G
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Bronzen schaal (plated) 19e eeuw, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand Barbedienne 1810-1892) met sphinxkop en floraal decor. In goede originele staat 20x21xø16cm.
Leuke antieke globus ca. 1900 met houten gedraaide voet en papieren globus. Duitsland, Columbus Volksglobus von C. Luther, Verlag Berlin-LichterFelde. In goede originele staat 38xø18cm.
Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.
Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.
Twee bronzen wandlampen met putti, rocailles en primaglas 20e eeuw. In goede originele staat 38x20x20cm.
Prachtig zeldzaam 17e eeuws poortslot met zeldzaam sleutelmes in goede originele staat 27x19x12cm. en 33x6x1cm.
Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke wandluchters voor 5 kaarsen, Neogothisch. In goede staat. 50x37x22cm.
Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) Jugendstil hanglamp ca. 1910 in goede originele staat 30xø50cm.
Roodkoperen 4-delig servies van Jan Eisenloeffel ca. 1910 in goede originele staat (paar minimale deukjes) 5-16cm. Cond.: G
Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G