Duits ivoren figuur ca. 1800, voorstellend een oude man met snaarinstrument en 2 kabouters op mahoniehouten sokkel, in goede originele staat 14cm.
Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G
Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.
Zeldzame ivoren knoop met familiewapen en opschrift "Dr. Wuetherich, R. Schedler 24 april 1882" in goede staat 2xø4,5cm.
Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.
Twee antieke Chinese benen siervazen, gedetailleerd en rijkelijk bewerkt, ca. 19020 13-23cm., In goede staat
Oud Indonesisch benen figuur 20e eeuw. Fijn gesneden in goede staat
Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.