Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ets M. Bauer, koopman
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G

Schilderij, stalinterieur
Startprijs 150 EUR

Monogram W.L. ca. 1900, olieverf op paneel, stalinterieur met schapen en kippen 20,5x18cm. Cond.: G

Chris van de Windt
Startprijs 400 EUR

Chris van de Windt (Brussel 1877 - 1952 Leiden), aquarel op papier, landschap met boerderij 37x20cm. Cond.: G

Schilderij, Indonesich landschap
Startprijs 200 EUR

Indonesische School ca. 1930, olieverf op paneel, berg met rijstvelden en dorp 28,5x40,5cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.

Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 325 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russisch 2e helft 19e eeuw 31x27cm.

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Startprijs 350 EUR

Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.

Moeder Gods op blik
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R

3 Latijnse schriften uit bijbel
Resultaat: 325 EUR

Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G

Latijns schrift uit bijbel
Startprijs 300 EUR

Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...

Schilderij, kippen
Resultaat: 325 EUR

Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G

3-Luik ikoontje
Resultaat: 70 EUR

Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, kameeldrijver
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G

Monogram L.A., beekgezicht winter
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G

Piet van Beek, Amsterdam
Resultaat: 200 EUR

Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G

Schilderijtje, rijstpapier
Startprijs 50 EUR

Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.

Schilderij, bloemen
Resultaat: 200 EUR

Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G

Pendant
Startprijs 300 EUR

Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G

Tekening/aquarel uit bijbel
Startprijs 150 EUR

Prachtige vroege tekening (floraal) uit een bijbel 16e-17e eeuws of later. Mooie kwaliteit in zeer goede staat 14x4cm.

Aquarel uit bijbel 1603
Startprijs 200 EUR

Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1840, zeegezicht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M

Litho, Naerebout
Resultaat: 100 EUR

Marianne Naerebout '97, litho op papier, "The big day" 65x52cm. Cond.: G

Litho, Naerebout
Resultaat: 100 EUR

Marianne Naerebout '97, litho op papier, "so close" 70x52cm. Cond.: G