Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Monogram W.L. ca. 1900, olieverf op paneel, stalinterieur met schapen en kippen 20,5x18cm. Cond.: G
Chris van de Windt (Brussel 1877 - 1952 Leiden), aquarel op papier, landschap met boerderij 37x20cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1930, olieverf op paneel, berg met rijstvelden en dorp 28,5x40,5cm. Cond.: G
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.
Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russisch 2e helft 19e eeuw 31x27cm.
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R
Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G
Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G
Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.
Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G
Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G
Prachtige vroege tekening (floraal) uit een bijbel 16e-17e eeuws of later. Mooie kwaliteit in zeer goede staat 14x4cm.
Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "The big day" 65x52cm. Cond.: G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "so close" 70x52cm. Cond.: G