Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Theo Wolvecamp, wasco
Resultaat: 100 EUR

Atelier Theo Wolvecamp 1992 (Hengelo 1925 - Amsterdam 1992), pastel op papier, abstracte compositie 50x23cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 75 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 425 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G

Schilderij, riviergezicht
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, 3 figuren in bos
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G

Schilderij, herberg bij rivier
Startprijs 250 EUR

G. Hawelkes (of Hamelkes) 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vele figuren 35x30cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met druiven
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Rasmus
Startprijs 125 EUR

A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R

Schilderij v. de Meer, paarden
Resultaat: 75 EUR

Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G

Hongaars schilderij
Resultaat: 50 EUR

Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G

Schilderij, Theo Hoogens
Startprijs 30 EUR

Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, A.M. Gijp
Resultaat: 575 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, koe

Schilderij, bomen bij brug
Resultaat: 90 EUR

Schilderij, bomen bij brug