G. Hawelkes (of Hamelkes) 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vele figuren 35x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G
Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G
Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G
A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R
Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G
Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G
Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G
Simon Maris (Den Haag 1873 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, twee meisjes in de Hollandse duinen 60x45cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op paneel, Rotterdamse kade met figuren en paardewagen in de sneeuw 31x19cm. Cond.: G
Sophus Jacobsen ( Halden 1833-1912 Düsseldorf) olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en schepen met figuren. 120x200cm., Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Duitse School (Arens?), gravure op papier, jager bij boomstronken 33x22cm. Cond.: G
Ets 18e eeuw door Hulk sculp. "La Foulque ou la Morelle", ets op papier 15x20cm. Cond.: G
Paul gross 1946 (Duitse School), aquarel op papier, Thanndorf mit glatzer Schneegebirge 22,5x24cm. Cond.: G