19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Schilderij, ijsgezicht 1364
Schilderij, ijsgezicht

55 EUR

Ets M. Bauer, vrouw op ezel 1057
Ets M. Bauer, vrouw op ezel

50 EUR

Ets M. Bauer, poort 1064
Ets M. Bauer, poort

50 EUR

Ets M. Bauer, moskee 1069
Ets M. Bauer, moskee

50 EUR

Ets M. Bauer, koopman 1072
Ets M. Bauer, koopman

50 EUR

Ets M. Bauer, kameeldrijver 1085
Ets M. Bauer, kameeldrijver

50 EUR

Schilderij, A. Reuvers 1113
Schilderij, A. Reuvers

50 EUR

Religieus schilderij 1117
Religieus schilderij

50 EUR

Tirion landkaart, Niedersaxen 1128
Tirion landkaart, Niedersaxen

50 EUR

Uno Hubert Karlsson 1903 1144
Uno Hubert Karlsson 1903

50 EUR

Kai Christensen 1162
Kai Christensen

50 EUR

Simon Kramer 1173
Simon Kramer

50 EUR

2x Ton van Breugel 1251
2x Ton van Breugel

50 EUR

Bjurne Landberg 1263
Bjurne Landberg

50 EUR

Jan Burssens 1423
Jan Burssens

50 EUR

Schilderij, mensen bij haven 1454
Schilderij, mensen bij haven

50 EUR

J. Thorckes ca. 1900 1533
J. Thorckes ca. 1900

50 EUR

Jochem de Graaf, tulpen 1544
Jochem de Graaf, tulpen

50 EUR

Jochem de Graaf, figuren groot 1545
Jochem de Graaf, figuren groot

50 EUR

Ikoon 1559
Ikoon

50 EUR

Hein Smit, gouache 1578
Hein Smit, gouache

50 EUR

Hongaars schilderij 1615
Hongaars schilderij

50 EUR

Herman Brood, zeefdruk 1241
Herman Brood, zeefdruk

45 EUR

Schilderij, bloemstilleven 1399
Schilderij, bloemstilleven

45 EUR

Ets + Gravure 1412
Ets + Gravure

45 EUR

Onduidelijk gesign., paardespan 1186
Onduidelijk gesign., paardespan

40 EUR

Marina Goodier Timochencko 1249
Marina Goodier Timochencko

40 EUR

H.J. Reyers 1324
H.J. Reyers

40 EUR

Schilderij 1345
Schilderij

40 EUR

Schilderij 1365
Schilderij

40 EUR

Schilderij, A. Middelhoek 1370
Schilderij, A. Middelhoek

40 EUR

Onduidelijk gesign., berkebomen 1371
Onduidelijk gesign., berkebomen

40 EUR

Ets, Roodenburgh 1435
Ets, Roodenburgh

40 EUR

2 Etsen Zwitserland, 18e eeuw 1447
2 Etsen Zwitserland, 18e eeuw

40 EUR

Achter-glas schildering 1510
Achter-glas schildering

40 EUR

Rozen-stilleven ca. 1870 1531
Rozen-stilleven ca. 1870

40 EUR

Henry Kley, abstract 1534
Henry Kley, abstract

40 EUR

P. v. Schaik 1254
P. v. Schaik

35 EUR

Schilderij 1460
Schilderij

35 EUR

Aquarel 19e eeuw 1515
Aquarel 19e eeuw

35 EUR

Ets, Wayka 1280
Ets, Wayka

30 EUR

Schilderij, landweg 1304
Schilderij, landweg

30 EUR

Schilderij, Duitsland 1305
Schilderij, Duitsland

30 EUR

2 Schilderijen op zijde 1315
2 Schilderijen op zijde

30 EUR

J. van Gaarden, stilleven 1331
J. van Gaarden, stilleven

30 EUR

Paardehoofd, post Greve 1334
Paardehoofd, post Greve

30 EUR

J. v. Riemsdonk 1338
J. v. Riemsdonk

30 EUR

Stilleven, bloemen 1440
Stilleven, bloemen

30 EUR

Schilderij, H. Verbeek 1469
Schilderij, H. Verbeek

30 EUR

Mazzot, klok 1506
Mazzot, klok

30 EUR

Jan Knikker 1555
Jan Knikker

30 EUR

Aquarel, Becker 1582
Aquarel, Becker

30 EUR

Stilleven, P.H. Dillen 1583
Stilleven, P.H. Dillen

30 EUR

Litho, Anton Pieck 1524
Litho, Anton Pieck

25 EUR

Kamasutra op bamboe 1539
Kamasutra op bamboe

25 EUR

Schilderij 1571
Schilderij

25 EUR

Schilderij ca. 1800 1586
Schilderij ca. 1800

25 EUR

Houtsnede 1239
Houtsnede

20 EUR

Schilderij, J. Borggreve 1424
Schilderij, J. Borggreve

20 EUR

Sepia, 19e eeuw 1538
Sepia, 19e eeuw

20 EUR

Aquarel, H.G. Botermans 1577
Aquarel, H.G. Botermans

20 EUR

Ets, Gunsdringer 1591
Ets, Gunsdringer

20 EUR

Antieke ets, Egyptisch 1593
Antieke ets, Egyptisch

20 EUR

Litho, Heimrad 1319
Litho, Heimrad

15 EUR

Albert Naur 1562
Albert Naur

15 EUR

Tekening ca. 1900 1589
Tekening ca. 1900

15 EUR

Ets, Ernst Bahn 1596
Ets, Ernst Bahn

15 EUR

Religieus schilderijte 1599
Religieus schilderijte

15 EUR

Litho, Laure Malcles-Masereel 1327
Litho, Laure Malcles-Masereel

10 EUR