H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G
Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G
P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G
Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R
Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G
Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.
Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G
Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G
Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G