Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vierkant klokje
Resultaat: 20 EUR

Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.

Staande hoekklok
Startprijs 750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Startprijs 90 EUR

Geslepen kristallen strooibus op 835/000 zilveren voet. Montuur en dop met parelrand en knop ( 835/000), voorzien van florale-en meandergraveringen. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. H. 14cm.

Snuifdoos
Resultaat: 115 EUR

Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Entouragering WG
Startprijs 450 EUR

Ring, WG 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljanten, totaal 0,25 crt TW-VSI zitten...

Art Deco wijnkoeler
Resultaat: 90 EUR

Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.

Slavenband WG alliance
Startprijs 1.000 EUR

Slavenband, WG, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slavenband...

Pennenarmband GG
Startprijs 650 EUR

Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw

Frans Baayens
Resultaat: 50 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 40x60cm. Cond.: G

Tekeningen Wilhelm Knospe
Resultaat: 190 EUR

Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...

Japanse houtsnede
Startprijs 30 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Duitse ets
Startprijs 10 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Resultaat: 20 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Jeanette
Startprijs 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Armand Marseille 390 A5/0M
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

2 Figuren, Gerold pors.
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G