Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.
Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Geslepen kristallen strooibus op 835/000 zilveren voet. Montuur en dop met parelrand en knop ( 835/000), voorzien van florale-en meandergraveringen. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. H. 14cm.
Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Ring, WG 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljanten, totaal 0,25 crt TW-VSI zitten...
Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.
Slavenband, WG, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slavenband...
Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 40x60cm. Cond.: G
Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.
Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G