Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boheemse rode vazen
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G

Murano spiegel
Startprijs 40 EUR

Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R

Set tinnen maten
Resultaat: 20 EUR

Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Houten beeld
Startprijs 20 EUR

Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Rookpijp
Resultaat: 150 EUR

Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.

Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...

Accordeon
Resultaat: 95 EUR

Oude Italiaanse accordeon, Renate Massoni Italy ca. 1950 in zeer goede originele staat 40x46x20cm.

Schilderij, C. Geist 1917
Startprijs 350 EUR

C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Zilv. ei, peervorm
Startprijs 40 EUR

Hanger in de vorm van een ei met wit emaille en zirconia's. Zilver vergulde hanger met peervormige onyx. In de hanger zitten zirconia's en de zetting is bewerkt met wit en zwart emaille. Grootte 31 mm...

Bronzen olifant
Resultaat: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

Plated beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G

Statenbijbel
Resultaat: 140 EUR

Grote Hollandse 17e eeuwse statenbijbel uit 1643 door Jacob Pieter, wachter op den Dam Amsterdam. Eerste bladzijden zijn beschadigd, lederen band is beschadigd 13x43x27cm. Cond.: R

Schilderij, Nils Bjorkqvist
Resultaat: 75 EUR

Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G

Miniatuur, schilddame veren hoed
Startprijs 125 EUR

Miniatuur-portret met ivoren omlijsting (gesigneerd) 14,5x11,5cm. Cond.: G

Latijns schrift uit bijbel
Resultaat: 140 EUR

Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...

Kathe Kruse, Jeanette
Startprijs 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Miniatuur portret, meisje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G

Armand Marseille 390 A5/0M
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

Zilveren schaal
Startprijs 75 EUR

Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G