Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G
Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...
Oude Italiaanse accordeon, Renate Massoni Italy ca. 1950 in zeer goede originele staat 40x46x20cm.
C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Hanger in de vorm van een ei met wit emaille en zirconia's. Zilver vergulde hanger met peervormige onyx. In de hanger zitten zirconia's en de zetting is bewerkt met wit en zwart emaille. Grootte 31 mm...
Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Grote Hollandse 17e eeuwse statenbijbel uit 1643 door Jacob Pieter, wachter op den Dam Amsterdam. Eerste bladzijden zijn beschadigd, lederen band is beschadigd 13x43x27cm. Cond.: R
Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Miniatuur-portret met ivoren omlijsting (gesigneerd) 14,5x11,5cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G