Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring, GG opaal
Startprijs 80 EUR

Ring, GG 585/000, met ovale witte opaal. De ring heeft een bewerkte kop met geschulpte rand en bolletjes met daartussen de witte ovale opaal, 13,5x 6,8mm. ca 3,7 gr. ø 53

Hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR

Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, gemonteerd op houten basement rustend op 3 pootjes, 835/000. Hoorn ø 9x18cm., Cond.:G

Bloedkoralensnoer
Startprijs 350 EUR

Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.

Moeder Gods op blik
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R

Schilderij, boereninterieur
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boerenstal met waterpomp en kippen 33x24cm. Cond.: G

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 20 EUR

Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr

Oorclips parel
Resultaat: 70 EUR

Oorclips, GG 585/000 met parel. Bloemvormig, opengewerkte oorclip, ø 11,7 mm, met in het midden een parel, ø 7 mm. ca 5,7 gr

Sigaren koker
Resultaat: 875 EUR

Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...

Verzilverd theebusje
Startprijs 160 EUR

Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G

Klein trekpotje
Startprijs 250 EUR

Mooi bewerkt zilveren trekpotje (scharnierend deksel) met ebbenhouten greepje staand op 4 pootjes. Versierd met bloemmotieven, 800/000, ca. 240gr., 10xø9,5cm. Cond.: U

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (kopieïst), olieverf op linnen, Maria met kind 65x50cm. Cond.: G

2 Duitse werken
Startprijs 30 EUR

Twee oude Duitse werken; 1x ets (F. Slaigen?), probedruk Diana 15x12cm. en 1x aquarel Selbst-Bildnis Eve? 40x28cm. Cond.: R-G

2 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

Jugendstil stoel
Resultaat: 80 EUR

Duitse antieke, Jugendstil beschilderde, Bretterstuhle. Gesigneerd H. Dankwürth München. Bekleed met bruin leder. In goede originele staat 83x35x25cm.

Eikenhouten ladenkastje
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten archiefkastje, stijlmeubel 21e eeuw met 8 lades in zeer goede staat 90x40x50cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 30 EUR

Twee etsen (België/Frankrijk), ets op papier; 1x Louis Clesse, dorpsrivier 35x26cm. en 1x Emile Renard, kerkgewelven 35x24cm. Cond.: G

Koraal ketting
Resultaat: 600 EUR

Collier bestaande uit 4 snoeren bloedkoraal. Collier 4 rijen verlopend bloedkoraal in tonvorm, 7-12mm. De grootste middelste bloedkoralen zijn voorzien van een zilveren versiering. Lengte 40-58 cm ca ...

Hanger WG parel
Startprijs 1.350 EUR

Unieke Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel en diamanten. Mooie sierlijke hanger met royale Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 diamantjes ca. 0.023 crt. Lengte hanger 32 m...

Kristallen jardiniere
Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Zilveren botermes
Startprijs 35 EUR

Zilveren botermes 835/000, getorste steel met parelheft, MT.: J.H.Schijfsma, Sneek anno 1900 met exportkeur. L. 20cm., ca. 43gr.

Schilderij, R. Dalzy
Resultaat: 60 EUR

R. Dalzy ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs 40x30cm. Cond.: G

2 Werken, Kull
Startprijs 80 EUR

2x Liny Kull 1953 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x engel met harp 24x27cm. en 1x haven 27x37,5cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, Indianen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische figuren in landschap 50x40cm. Cond.: G

Broche briljant saffier, robijn
Resultaat: 180 EUR

Elegante broche WG 585/000 met briljant saffier en robijn. Fijn staafbroche met schild. In de schild zitten 3 rijtjes met robijnen en saffieren. Verder zitten er over de hele broche briljanten. ca 1,9...