Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
1940-1945, etc. 2195
1940-1945, etc.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vorstenhuis, Nederland 2197
Vorstenhuis, Nederland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2239
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2241
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set tinnen maten 2243
Set tinnen maten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Kannen, 19e eeuw 2256
2 Kannen, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Wijnfleshouders 2263
2 Wijnfleshouders

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Snijwerken in vitrine 2269
2 Snijwerken in vitrine

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers messing 2328
Divers messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Pijpenrek, 19e eeuw 2398
Pijpenrek, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Vuurbokken 2412
2 Vuurbokken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
V.O.C. Batavia, bladen 2439
V.O.C. Batavia, bladen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen doofpot 2453
Koperen doofpot

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set in koffer 2478
Set in koffer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Weegschaal + gewichten 2499
Weegschaal + gewichten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen penning 2710
Bronzen penning

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Kopeke 1814 2819
2 Kopeke 1814

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album Japan 2938
Album Japan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
40 Humor kaarten 2942
40 Humor kaarten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Pop + los hoofd 3032
Pop + los hoofd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vierkant klokje 3568
Vierkant klokje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5517
Glazen vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bonbonschaal, sterglas 5542
Bonbonschaal, sterglas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delen ivoor/been 5812
3 Delen ivoor/been

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bord, Makkum 6201
Bord, Makkum

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Marmeren bokalen 6336
2 Marmeren bokalen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Keramieken plaquette 6350
Keramieken plaquette

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Borden 6378
3 Borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Japanse vazen 6399
3 Japanse vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Gemberpotjes 6418
4 Gemberpotjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
7 Delen porselein 6444
7 Delen porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
7-Delig gebaksstel 6474
7-Delig gebaksstel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dekseldoos 6476
Dekseldoos

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen, vaas 6517
Royal Copenhagen, vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Servies 6519
Servies

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ca. 600 kaarten 2941
Ca. 600 kaarten

Resultaat:

17 EUR

Verkocht
Plated servies 175
Plated servies

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Titanium set 227
Titanium set

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Set bedeltjes zilver 410
Set bedeltjes zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers plated 643
Divers plated

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Hanger rose 704
Hanger rose

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Gravures, 19e eeuw 1267
4 Gravures, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude gravure 1299
Oude gravure

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schilderij, v. Weerd 1342
Schilderij, v. Weerd

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houtsnede 1375
Houtsnede

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houtsnede 1397
Houtsnede

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koperen schaal 2124
Koperen schaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Daalderop tafelstuk 2249
Daalderop tafelstuk

Resultaat:

15 EUR