Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenstandaard met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G
Bronzen penning, geboorte Prinses Beatix 31.01.1938 door M. Kutterink (Begeer1166). Voorzijde zittende baby, keerzijde oranjeboom met 2 engeltjes met lint ø60mm
Russische koperen munt van 2 kopeke anno 1814 (Tsaar Alexander I van Rusland), Cond.: ZF
Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.
Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.