Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bord, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Oude Makkums keramieken schotel met blauw floraal decor en geschulpte rand (1 chip) Cond.: R-G ø26cm.

2 Marmeren bokalen
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse albasten coupes/bokalen (beschadigd) 28xø18cm.

Keramieken plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude Deense keramieken plaquette, gemerkt Söholn Bornholm Denmark Stentön nr. 3541. Voorstellend een vrouw in kledendracht met meerkleurig glazuur 43x20x3cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...

3 Japanse vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.

4 Gemberpotjes
Resultaat: 20 EUR

Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...

7-Delig gebaksstel
Resultaat: 20 EUR

Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote oude keramieken vis-schaal en deksel met haring erop ca. 1920. Gemerkt Swanborn, in goede staat (bakfout) 13x30x15cm.

Royal Copenhagen, vaas
Resultaat: 20 EUR

Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat

Servies
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)

Ca. 600 kaarten
Resultaat: 17 EUR

Kistje met ca. 500-600 diverse kaarten (waaronder modern).

Plated servies
Resultaat: 15 EUR

Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G

Titanium set
Resultaat: 15 EUR

Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G

Hanger rose
Resultaat: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr

4 Gravures, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G

Oude gravure
Resultaat: 15 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Schilderij, v. Weerd
Resultaat: 15 EUR

Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Karl Behling 1919 (Duitse School), houtsnede op papier, "Neuende" 25x16cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Koperen schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

Daalderop tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G