Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Collier bestaande uit 4 snoeren bloedkoraal. Collier 4 rijen verlopend bloedkoraal in tonvorm, 7-12mm. De grootste middelste bloedkoralen zijn voorzien van een zilveren versiering. Lengte 40-58 cm ca ...
Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.
Grote kersenhouten eethoek mjet 6 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 78x150x100cm. en 95x50x40cm.
Grote Art Deco schaal van zwart marmer met twee bronzen paarden en koperen applicatie, "Ehrenpreis des Vereins Verliner Molkbs E.V. zur 43e Matviehausstellung 1930" in goede staat 17xø30cm.
Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G
H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Jan te Wierik 89 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op papier, moderne compositie 30,5x22,5cm. Cond.: G
Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G
Oude Duitse Kathe Kruse pop (1930-1950) nr. 2478. Stoffen hoofd met 3 naden achterop het hoofd. Oude kleertjes en rolschaatsen. In goede (licht bespeelde) staat 46cm. Cond.: G
Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...
Zuid DUitse 18e eeuwse barok commode, notenfineer op vurenhout (dik fineer). Bevat 2 lades en origineel beslag, sloten en sleutel. lichte fineerschade 82x113x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Duitse 2-deurs barokkast met schuin aflopende hoeken met origineel slot, beslag en binnenschappen 200x160x60cm. Cond.: R-G
Engelse 18e eeuwse 2-delige tinkast met 3 lades en 3 deuren in goede staat 192x150x49cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.
Hanger en Collier, GG 585/000 met briljant. Solitairhanger, 4 poot chaton met daarin een briljant, ca 0.50 crt, met mooie kwaliteit. De hanger is bevestigd aan een GG venetiaans collier. Lengte 43 cm ...
Duitse Kathe Kruse pop (jongen), waarschijnlijk 60-er / 70-er jaren met stoffen lichaam en echt haar. Beschilderde ogen en mond, geheel in zeer goede staat 47cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.
Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op schilderskarton, landschap met koeien en boerenstel 65x58cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G
Antieke Duitse grenenhouten beschilderde dubbelgebogen barok secretaire ca. 1900, met oudere sloten, beslag brons maar later. In goede staat. 108x57x101cm.
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Horloge GG 585/000 omega. Vierkant dameshorloge, ladymatic, met GG pennenband. grootte uurwerk 20x20mm Lengte 16 cm ca 39 gr
Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...
Bloedkoraalcollier met GG 585/000 hanger. Collier met bloedkoraal, ø 6mm met GG gladde sluiting ø 10 mm en 16 GG tussenstukjes. In het midden hangt een ovale hanger, 22x16 mm, met 1 grote ovale bloedk...
Antieke GG 585/000 gesp vermaakt tot broche.Grote antieke gesp, verkeerd is zeer goede staat, vermaakt tot broche, 11x 6 cm. Totaal ca 33 gr
Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G
Kavel van 3 verschillende munten; 1x 3 gulden Overijssel 1797 (gesnoeid), 1x Leeuwendaalder Deventer 1640 en 1x 3 Gulden Wilhelm I 1830.
Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U
Bloedkoralencollier met GG 585/000 mooie ovale sluiting. Collier bestaande uit 3 rijen met ronde bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een mooie ovale GG sluiting, 25x19mm, met in het midden een ovale b...
Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op zijde (kunstwerk op zijde door Demant Pro Arte 1990), paard van Troje 86x86cm. Cond.: G
John Bevort ca. 1980, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 98x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R
Ongesigneerd 18e eeuw (Zuid Duitsland), olieverf op paneel (paneel gebroken geweest en slecht gerestaureerd), damesbuste 37x48cm. Cond.: M