Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plaquette
Resultaat: 15 EUR

Cement-gegoten plaquette 2e helft 20e eeuw 32x28x14cm.

Koperen kan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.

Doos divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G

Documentenkistje
Resultaat: 15 EUR

Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.

Japans lakwerk cocktailset
Resultaat: 15 EUR

Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.

Koffiemolen, D.E.
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken Douwe Egberts koffiemolen ca. 1930 in goede originele staat 34x12x12cm.

3 Delen P. Regout
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout

22x Braunschweig Notgeld
Resultaat: 15 EUR

Kavel met 22 stuks Notgeld; 16x Braunschweiger Notgeld en 6x Thale Harz, Blankenburg Harz in goede staat

2 Poppen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Duitse poppen 2e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd; 1x A.M. babypop (repro), negeroide jongen 29cm. en 1x Heide 32cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Donkerblauw/roodbruin/creme/roze/rood/geel tinten 198x125cm. Cond.: R

3 Delen oud kristal
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G

9 KPM schotels
Resultaat: 15 EUR

Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G

Imari pors. schotel
Resultaat: 15 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G

Gipsen wandplaquette, Jezus
Resultaat: 15 EUR

Gipsen wandplaquette met voorstelling van Jezus ca. 1900, chips en stuk af 17xø30cm. Cond.: R

2 Satsuma vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G

3 Pors. figuren
Resultaat: 15 EUR

Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G

4 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G

4 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.

5 Hollandse borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

Eierhouder + vogeltje
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....

Fayence dekselpot
Resultaat: 15 EUR

Grote Portugese Fayence dekselpot nr. 518 Berardos handpainted sec-xvii Portugal Coïnbra van Gelder collectie. Met decor van bloemen- en dieren 33xø17cm.

Keramieken vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.

Porseleinen vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G

Tettau Jugendstil vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Antiek anker
Resultaat: 12 EUR

Handgesneden anker met ring (19e eeuw of ouder) 17xø18cm. Cond.: G

220 Diverse munten
Resultaat: 12 EUR

Zak met overwegend koperen munten o.a; Nederland en Engeland, jaren vanaf ca. 1900 t/m 1980 Cond.: ZFR

Ets, Martin van Waning
Resultaat: 10 EUR

Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Resultaat: 10 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

4 Antieke gravures
Resultaat: 10 EUR

Vier gravures 17e-18e eeuw; 1x "de Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam" door W. Doelen, 1x gravure, het maken van een schoen (Baurenfeind. del. Defehrt sculpt, 1x gravure Grundris von dem Aussersten End...

Album Indonesië
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Indonesië met ca. 600 verschillende zegels.

6 Poppen, divers
Resultaat: 10 EUR

Zes delen oud poppenspeelgoed; 1x porseleinen popje )clown) met glazen ogen ca. 1930 Duitsland, 1x kledendracht pop 2e helft 20e eeuw, 1x kunststof popje met blauw kleed, 1x Bully babypopje, 1x kinder...

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Duitse bolvaas ca. 1910
Resultaat: 10 EUR

Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.