Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R
Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.
Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.
Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.
Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.
Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenstandaard met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...
Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.
Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G
Bronzen penning, geboorte Prinses Beatix 31.01.1938 door M. Kutterink (Begeer1166). Voorzijde zittende baby, keerzijde oranjeboom met 2 engeltjes met lint ø60mm
Russische koperen munt van 2 kopeke anno 1814 (Tsaar Alexander I van Rusland), Cond.: ZF
Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.
Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...
Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.
Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.
Drie delen antiek been en ivoor; 1x Afrikaanse olifant van ivoor, 1x olifant van been en 1x vogel van been 2-4cm.
Oude Makkums keramieken schotel met blauw floraal decor en geschulpte rand (1 chip) Cond.: R-G ø26cm.
Oude Deense keramieken plaquette, gemerkt Söholn Bornholm Denmark Stentön nr. 3541. Voorstellend een vrouw in kledendracht met meerkleurig glazuur 43x20x3cm. Cond.: G
Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...
Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.
Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...
Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G
Grote oude keramieken vis-schaal en deksel met haring erop ca. 1920. Gemerkt Swanborn, in goede staat (bakfout) 13x30x15cm.
Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G
Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr
Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G
Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr
Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Karl Behling 1919 (Duitse School), houtsnede op papier, "Neuende" 25x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G