Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

1940-1945, etc.
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R

Vorstenhuis, Nederland
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.

Set tinnen maten
Resultaat: 20 EUR

Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G

2 Kannen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

2 Wijnfleshouders
Resultaat: 20 EUR

Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.

2 Snijwerken in vitrine
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.

Divers messing
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G

Pijpenrek, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenstandaard met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.

2 Vuurbokken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude messing vuurbokken 20e eeuw in goede staat 32x18x17cm.

V.O.C. Batavia, bladen
Resultaat: 20 EUR

Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...

Koperen doofpot
Resultaat: 20 EUR

Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.

Set in koffer
Resultaat: 20 EUR

Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G

Bronzen penning
Resultaat: 20 EUR

Bronzen penning, geboorte Prinses Beatix 31.01.1938 door M. Kutterink (Begeer1166). Voorzijde zittende baby, keerzijde oranjeboom met 2 engeltjes met lint ø60mm

2 Kopeke 1814
Resultaat: 20 EUR

Russische koperen munt van 2 kopeke anno 1814 (Tsaar Alexander I van Rusland), Cond.: ZF

Album Japan
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Japan met ca. 1150 verschillende zegels.

40 Humor kaarten
Resultaat: 20 EUR

Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.

Pop + los hoofd
Resultaat: 20 EUR

Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...

Vierkant klokje
Resultaat: 20 EUR

Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.

Glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.

Bonbonschaal, sterglas
Resultaat: 20 EUR

Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.

3 Delen ivoor/been
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek been en ivoor; 1x Afrikaanse olifant van ivoor, 1x olifant van been en 1x vogel van been 2-4cm.

Bord, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Oude Makkums keramieken schotel met blauw floraal decor en geschulpte rand (1 chip) Cond.: R-G ø26cm.

2 Marmeren bokalen
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse albasten coupes/bokalen (beschadigd) 28xø18cm.

Keramieken plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude Deense keramieken plaquette, gemerkt Söholn Bornholm Denmark Stentön nr. 3541. Voorstellend een vrouw in kledendracht met meerkleurig glazuur 43x20x3cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...

3 Japanse vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.

4 Gemberpotjes
Resultaat: 20 EUR

Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...

7-Delig gebaksstel
Resultaat: 20 EUR

Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote oude keramieken vis-schaal en deksel met haring erop ca. 1920. Gemerkt Swanborn, in goede staat (bakfout) 13x30x15cm.

Royal Copenhagen, vaas
Resultaat: 20 EUR

Royal Copenhagen porseleinen siervaas 1956 (nr. 4463) met zeemeermin in Copenhagen decor. 17cm. in goede staat

Servies
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)

Ca. 600 kaarten
Resultaat: 17 EUR

Kistje met ca. 500-600 diverse kaarten (waaronder modern).

Plated servies
Resultaat: 15 EUR

Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G

Titanium set
Resultaat: 15 EUR

Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G

Hanger rose
Resultaat: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr

4 Gravures, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G

Oude gravure
Resultaat: 15 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Schilderij, v. Weerd
Resultaat: 15 EUR

Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Karl Behling 1919 (Duitse School), houtsnede op papier, "Neuende" 25x16cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Koperen schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

Daalderop tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G