Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Plaquette 2294
Plaquette

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koperen kan 2334
Koperen kan

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Doos divers antiek 2349
Doos divers antiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Documentenkistje 2361
Documentenkistje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Japans lakwerk cocktailset 2363
Japans lakwerk cocktailset

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koffiemolen, D.E. 2368
Koffiemolen, D.E.

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen P. Regout 2501
3 Delen P. Regout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
22x Braunschweig Notgeld 2726
22x Braunschweig Notgeld

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Poppen 3110
2 Poppen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4509
Perzisch kleed

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen oud kristal 5548
3 Delen oud kristal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
9 KPM schotels 6063
9 KPM schotels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari pors. schotel 6210
Imari pors. schotel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Gipsen wandplaquette, Jezus 6349
Gipsen wandplaquette, Jezus

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Satsuma vazen 6357
2 Satsuma vazen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Pors. figuren 6406
3 Pors. figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek 6412
4 Delen keramiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen porselein 6416
4 Delen porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Hollandse borden 6433
5 Hollandse borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Eierhouder + vogeltje 6486
Eierhouder + vogeltje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Fayence dekselpot 6488
Fayence dekselpot

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Keramieken vaas 6503
Keramieken vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Porseleinen vaas 6515
Porseleinen vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tettau Jugendstil vaas 6523
Tettau Jugendstil vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antiek anker 2298
Antiek anker

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
220 Diverse munten 2835
220 Diverse munten

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Ets, Martin van Waning 1227
Ets, Martin van Waning

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Portret Cs/68 1311
Portret Cs/68

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Antieke gravures 1332
4 Antieke gravures

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Album Indonesië 2905
Album Indonesië

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
6 Poppen, divers 3111
6 Poppen, divers

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bijzettafel 4206
Bijzettafel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Duitse bolvaas ca. 1910 6054
Duitse bolvaas ca. 1910

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Russisch beeldje, aardewerk 6518
Russisch beeldje, aardewerk

Resultaat:

10 EUR