Kleine notenhouten fineer Lenzkirch Jugendstil tafelpendule ca. 1900, Lenzkirch 1 million nr. 4685562. Met messing applicaties en in goede originele staat 22x12,5x10cm.
Franse pensule 18e eeuw met 18e eeuws uurwerk (uurwerk niet helemaal compleet), spillegang, halfuurslag. Eikenhouten kast met mahonie-fineer en messing applicaties (Louis Seize) 46x31x16cm. Cond.: R
Grote Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend een smid met vrouw die een klok draagt. Achtdaags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Charles Ruchat in zeer goede originele staat 73cm.
Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekkerfunctie en mooie beschildering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 140x38x23cm.
Zware bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag in goede staat 43x27x16cm.