Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x30x19cm.
Kolossale Franse bronzen pendule uit Parijs ca. 1800 van tweekleurig brons met voorstelling van vrouw met boek en jongen met globus. Groot uurwerk met touwtjesslinger "MonBro Aine a Paris", in zeer go...
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Duitse notenhout-fineer Junghans regelateur ca. 1880 met kroon in goede originele staat. Functies niet getest 95x37x18cm. Cond.: G
Junghans tafelklokje ca. 1910 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede originele staat 24cm.
Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.
Porseleinen vaaspendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). Vaas heeft gouddecor in empire stijl in goede staat 51x22x16cm.
Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.
Frans 3-delig marmeren klokkenstel met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag ca. 1900. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele staat 24x30x11cm. en 15x13x10cm.
Messing 3-delig klokkenstel ca. 1900, gegraveerd met bladmotief. Uurwerk zonder slagwerk, compleet met sleutel. geheel in zeer goede staat 18-23cm.
Frans groen onyx klokkenstel ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede staat 47x26x13cm. en 46x17x17cm.
Marmeren wekkerklok ca. 1930. Marmer beschadigd en gerepareerd 26cm. Cond.: R
Duitse notenhouten vrijslinger met F.M.S. uurwerk ca. 1890. Slinger en kroon missen 68x43x20cm. Cond.: R
Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...
Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.
Franse 19e eeuwse "Oel du Boeuff" wandklok (koeienoog) met intarsia (1 stukje mist) 63x51x15cm. Cond.: R-G
Prachtige grote Franse Louis Seize pendule ca. 1800 van vuurverguld brons met wit marmer onder glazen stolp. Bevat 8-daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag in zeer goede originele staat 47xø...
Driedelig Frans marmeren pendulestel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Art Deco, 2-kleurig (minimale chips) 20x24x10cm. en 16xø12cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekkerfunctie en mooie beschildering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 140x38x23cm.
Zware bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag in goede staat 43x27x16cm.
Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.
Oud bronzen klokkenstel met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk met halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw. 45x34x12cm. en 50x19x19cm. Cond.: G
Jugendstil keramieken klok met wekkeruurwerk ca. 1900 (functioneert niet). Gemerkt verso Vincent (niet beschadigd) 26x20x8cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten tafelklok ca. 1910 met Pfeilkreuz uurwerk in goede staat 35x24x14cm.