Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule, soldaat 3596
Pendule, soldaat
Startprijs 1.300 EUR
Vergulde pendule, strijdwagen 3597
Vergulde pendule, strijdwagen
Startprijs 250 EUR
Empire pendule, Romein 3598
Empire pendule, Romein
Startprijs 1.300 EUR
Staande Westminster klok 3599
Staande Westminster klok
Startprijs 600 EUR
Pendule, F. Böhler 3600
Pendule, F. Böhler
Startprijs 900 EUR
Kleine reiswekker 3601
Kleine reiswekker
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kortstaart 3602
Kortstaart

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Marmeren pendulestel 3603
Marmeren pendulestel

Resultaat:

80 EUR

Grunder tafelklok 3604
Grunder tafelklok
Startprijs 220 EUR
Franse tafelklok 3605
Franse tafelklok
Startprijs 325 EUR
Tafelklok 3606
Tafelklok
Startprijs 275 EUR
Mini Friese staartklok 3607
Mini Friese staartklok
Startprijs 20 EUR
Oude regelateur 3608
Oude regelateur
Startprijs 15 EUR
Barometer klok 3609
Barometer klok
Startprijs 250 EUR
Vuurvergulde pendule 3610
Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR
Staande klok 3611
Staande klok
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klok 3612
Schwarzwalder klok

Resultaat:

750 EUR

Regelateur 3613
Regelateur
Startprijs 100 EUR