Prachtige zeer grote 19e eeuwse notenhouten gesneden atlasfiguur. Te gebruiken als piedestal, mooie patina. In zeer goede originele staat (Historisme ca. 1880, vermoedelijk Duitsland). Mooie kwaliteit...
Mahoniehout fineer op eiken empire bank ca. 1820 met klauwpoten in goede staat 134x100x60cm.
Zuid Duitse notenhout fineer op grenenhout barokcommode ca. 1780 met bandintarsia (oudere restauraties). Originele sloten en beslag 88x72x122cm. Cond.: M-R
Eikenhouten 18e eeuwse kloosterkast met sterintarsia in de deuren en uitneembaar. Kast is onstabiel 185x150x60cm. Cond.: R
Zuid DUitse 18e eeuwse barok commode, notenfineer op vurenhout (dik fineer). Bevat 2 lades en origineel beslag, sloten en sleutel. lichte fineerschade 82x113x60cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quize kabinet in ongerestaureerde originele staat. Beslag is vervangen door ander antiek beslag. 235x170x60cm. Cond.: R
Eikenhouten 18e eeuws Louis Seize schrijfbureau, mooi origineel binnenverdeling met lades en kelder. Zijkanten krimpnaden, 3 sloten missen en ander beslag, verder in goede originele staat 112x108x54cm...
Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...
Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.
Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...
Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G
Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...
Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.
Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Grote mahoniehouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw met aan beide zijden deuren en lades. Uitneembaar tot 3 delen. Bandintarsia op het blad 117x200x80cm. Cond.: G
Uiterst zeldzame 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde houten kaaspers. Compleet met originele gewichten, emmers etc. Werd vroeger in Noord Holland vaker gebruikt als huwelijksgeschenk. Het meubel is ...
Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrinekast in Louis Quinze stijl, in zeer goede staat 213x140x40cm. Cond.: R
Eikenhouten Duitse 2-deurs barokkast met schuin aflopende hoeken met origineel slot, beslag en binnenschappen 200x160x60cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Zes antieke eikenhouten met maccasar eetkamerstoelen ca. 1900 (coromandel) met goede velours stoffering. 2x Armleunstoel en 4x zonder armleuning. Bijzondere stoelen in goede staat 98x50x48cm. en 98x55...
Polyphon 19e eeuwse muziekkast van notenhout fineer ca. 1880 Grunderzeit. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met volle zuilen en lade. Met muntinworp en in totaal 3 platen (ø50cm.)...
Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G
Hollandse beschilderde 19e eeuwse stoel (mogelijk Ameland) met originele polychromie, pitrietzitting en vogels gesneden. In goede originele staat 86x46x40cm.
Wortelnoten fineer Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 78x88x47cm.
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaarsstoelen. In zeer goede originele staat 90x52x50cm.
Louis Philippe wijntafel ca. 1870 met wortelnoten fineer blad (recentelijk gerestaureerd), in goede staat 82xø52cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Noord Duitse Empire stoel met tekst en inlegwerk anno 1833 (Anke Timm) met gevlochten zitting in goede staat 96x67x54cm.
Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.
Engelse 18e eeuwse 2-delige tinkast met 3 lades en 3 deuren in goede staat 192x150x49cm. Cond.: G
Grote teakhouten sidetable met 3 lades 2e helft 20e eeuw 78x42x190cm. Cond.: G
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G
Notenhouten pronkspiegel-kabinet ca. 1880 met lade, deurtje, etages en intarsia op het deurpaneel. De sleutels zijn gesigneerd "Joh. H. Pfersich AMsterdam", Jugendstil en in goede originele staat 170x...
Hollandse wortelnoten fineer barok commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 62x88x65cm.
Eikenhouten 18e eeuwse kerfsnede dekenkist, omgebouwd met 2 lades en 2 deuren (gedateerd 1719) 78x180x74cm. Cond.: G
Staande mahoniehouten 19e eeuwse kapstok met spiegel en opbergvak met klep. In originele staat 193x70x26cm.
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Houtgestoken dienblad met opklapbaar onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x90x48cm.
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbank met Biedermeier stoffering 21e eeuw in zeer goede staat 50x78x35cm.
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbankje 21e eeuw met zwarte stoffering in zeer goede staat 47x35x45cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Zeldzame empire toiletspiegel van mahoniehout fineer met intarsia ingelegd met bloemen en vaas ca. 1820. Gefineerd op eiken lade met origineel slot. In goede originele staat 67x43x31cm.
Zeldzaam Hollands Willem III damesschrijfbureau gemaakt van palissander en notenhout fineer, prachtig snijwerk. Rolluik en uitschuifbaar geschulpt blad, 6 lades en spiegel in opstand. In zeer goede or...
Eikenhouten Franse gestoken hoekkast met leeuwekoppen, ranken etc. ca. 1890. 127x57x35cm. Cond.: G
Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.
Twee bronskleurige stoelen met bruine stoffering 20e eeuw in Louis Quinze stijl 100x76x70cm. Cond.: R-G
Grote hocker voorzien van houten poten, 2e helft 20e eeuw met bruine stoffering en floraal decor 50x70x70cm.. Inclusief 2 kussens. Cond.: G
Engelse Early Victoriaanse speeltafel/naaitafel ca. 1840. Prachtig ingelegd uitklapbaar blad met diverse spelmogelijkheden, daaronder een lade voor naaigerei etc. Daaronder weer een uitschuifbare wolh...
Biedermeier kersenhouten armleunstoel, gepolitoerd en met zwarte biedemeier stof bekleed. In uitstekende staat, 21e eeuw. 95x58x56cm.
Eikenhouten archiefkastje, stijlmeubel 21e eeuw met 8 lades in zeer goede staat 90x40x50cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Massief mahoniehouten rolbureau met 4 lades en mooi binnenleven met lades en vakverdeling. Stijlmeubel met taps toelopende poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 112x56x98cm.
Duitse antieke, Jugendstil beschilderde, Bretterstuhle. Gesigneerd H. Dankwürth München. Bekleed met bruin leder. In goede originele staat 83x35x25cm.
Oude Indonesische teakhouten handgestoken bank met pitriet zitting en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 89x152x75cm.
Twee oude Indonesische teakhouten handgestoken armleunstoelen met pitriet zitting en rugleuning in goede staat 90x60x75cm.
Twee mahoniehouten bijzettafels 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in goede staat 56x43x51cm.
Eikenhouten 19e eeuwse Empire uittrektafel ca. 1830 met mahoniehouten fineer blad en lade. In goede originele staat 73x68x156cm.
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.
Zware eikenhouten hangoor-kloostertafel ca. 1930 in goede originele staat 130x130x78cm.
Antieke Duitse mahonie fineer laat Biedermeier penantkast, ca. 1840, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. 84x71x40cm.In goede staat
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G
Oude Art Deco bibliotheek- trapstoel ca. 1940 in goede staat 91x41x46cm.
Prachtige blauw lederen armleunstoel (Chesterfield) met koperen nagels en houten poten 20e eeuw 100x75x85cm. Cond.: G
Oude Chinese handgestoken piedestal (voor vaas of bloempot) met marmeren blad 1e helft 20e eeuw 100x35x34cm. Cond.: G
Aparte koperen rooktafel ca. 1930 Art Deco met roodmarmeren blad en 3-delige koperen tabaksset (paar lichte deukjes). In goede originele staat 64xø50cm.
Prachtige mahoniehouten fineer chiffoniere (op eiken) ca. 1830, minimale fineerschade 155x96x50cm. Cond.: R-G
5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten armleunstoelen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in Engelse stijl 89x50x55cm.
Oud Indonesisch handgestoken teakhouten theekastje, zijkanten ook met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x48cm.
Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.
Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.
Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.
Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G
Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.
Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Hollandse mahonie-fineer Louis Seize klaptafel (als salontafel), beide zijden opklapbaar ca. 1800. In originele ongerestaureerde staat 74x140cm. Cond.: R-G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Antiek Duits notenhout fineer grunderzeit naaitafel, ca. 1880. In redelijke, originele staat. 77x46x38cm.