Armleunstoel 19e eeuw, houtgestoken notenhout in goede originele staat 120x58x78cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuwse Biedermeier vitrinekastje van grenenhout (wit geschilderd) in goede staat 98x85x37cm.
Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.
Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G
Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G
Mahoniehouten halve-maan tafel met jalouzie deurtjes en koperen uiteinden aan poot. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 71x64x34cm.
Oude Indonesische houtgestoken teakhouten bijzettafel met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 47x35x40cm.
Wortelnoten fineer klaptafeltje met lade en lyra-poot met koperen klauwpoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x36x72cm.
Kersenhouten fineer Biedermeier bijzettafel 19e eeuw. Wormgaatjes in de stam van 3-spant poot, 74x64x53cm. Cond.: R-G
Houtgestoken dienblad met opklapbaar onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x90x48cm.
Eikenhouten wandtafel met getorste poten ca. 1900 in goede staat 70x55x31cm.
Mahoniehouten empire voetenbankje ca. 1820 in redelijke staat 18x30x45cm.
Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.