Groot oud Perzisch tapijt, fijngeknoopt en veelkleurig 322x260cm. Cond.: R
Groot oud fijngeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor 380x273cm. Cond.: R
Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met leeuwen- en bokkendecor, tijgers en Inidsche figuren. Mogelijk gesigneerd en tevens met decor van bloemen en vogels in goede staat 360x250cm.
Groot Perzisch kleed in de tinten donkerblauw, bordeaux, etc. met floraal decor 184x270cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch fijngeknoopt kleed in tinten turkoise, donkerblauw en creme, in zeer goede staat 205x150cm.
Groot oud Perzisch kleed, bordeaux rood met blauw-creme tinten in goede staat 160x190cm.
Oud Perzisch tapijt in diverse kleuren (rood/blauw/zwart) Cond.: R, 230x156cm.
Twee kleine Perzische kleden in goede staat 130x75cm. en 90x148cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten blauw/rood/creme in goede staat 210x138cm.
Bordeaux rood oud Perzisch handgeknoopt tapijt 200x117cm. Cond.: G
Antiek groot Perzisch tapijt, voornamelijk in rood/blauw tinten 348x285cm. Cond.: M
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in redelijke staat 115x69cm. Cond.: R
Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.