Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Twee oude Chinese geëmailleerde koperen vazen met floraal- landschap- en figurendecor 20e eeuw op houten consoles in goede staat b57x27x15cm.
Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R
Twee grote oude vergulde houtgestoken 3-lichts wandkandelaars met engelen 20e eeuw 62cm. Cond.: G
Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.
Twee grote zware oude bronzen dekselvazen met ramskoppen, guirlandes en druivenranken in goede staat (mogelijk rond 1900 of later) 38xø16cm.
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.
Oude vooroorlogse Chello met etiket "Golden Strad imported by Boosey & Hawkes London", Made in Hungary. Inclusief strijkstok in goede staat 85x32x18cm.
Drie Hollandse antiquarische boeken over Nederlandse historie-penningen uit de 18e eeuw door Gerard van Loon, deel 1,2 en 4. Boeken staan vol met gravures 42x30cm. Cond.: R
Twee bronzen Chinese 4-lichts kaarskandelaren met paradijsvogeldecor ca. 1900 H.: 43cm.
Hollandse ovale messing tabakdoos, ca.1700, voor-en achterzijde bewerkt met Bijbelse voorstelling en inscriptie. 15x8x4cm.
Grote 19e eeuwse bronzen cloissone vaas met olifanten grepen en emaille inleg met floraal- en paardendecor (bodem zit los) 54cm. Cond.: G
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kwikbarometer, gesigneerd J.W. Balli Groningen. In goede originele staat. 98x19x6cm.
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.