Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Melkbus 2378
Melkbus

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Doos divers 2379
Doos divers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stropdas pers 2387
Stropdas pers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Laarzenknecht 2392
Laarzenknecht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel diversen 2420
Kavel diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Miniatuur kastje 2425
Miniatuur kastje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Delen koperwerk 2491
3 Delen koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tinnen fruitschaal 2096
Tinnen fruitschaal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Art Deco kandelaren 2140
2 Art Deco kandelaren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Duitse plaquettes 2169
2 Duitse plaquettes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Miniatuur portret, meisje 2179
Miniatuur portret, meisje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Miniatuur, moeder met kind 2182
Miniatuur, moeder met kind

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1940-1945, etc. 2195
1940-1945, etc.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vorstenhuis, Nederland 2197
Vorstenhuis, Nederland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2239
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2241
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set tinnen maten 2243
Set tinnen maten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Kannen, 19e eeuw 2256
2 Kannen, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Wijnfleshouders 2263
2 Wijnfleshouders

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Snijwerken in vitrine 2269
2 Snijwerken in vitrine

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers messing 2328
Divers messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Pijpenrek, 19e eeuw 2398
Pijpenrek, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Vuurbokken 2412
2 Vuurbokken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
V.O.C. Batavia, bladen 2439
V.O.C. Batavia, bladen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen doofpot 2453
Koperen doofpot

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set in koffer 2478
Set in koffer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Weegschaal + gewichten 2499
Weegschaal + gewichten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen schaal 2124
Koperen schaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Daalderop tafelstuk 2249
Daalderop tafelstuk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Plaquette 2294
Plaquette

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koperen kan 2334
Koperen kan

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Doos divers antiek 2349
Doos divers antiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Documentenkistje 2361
Documentenkistje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Japans lakwerk cocktailset 2363
Japans lakwerk cocktailset

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koffiemolen, D.E. 2368
Koffiemolen, D.E.

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen P. Regout 2501
3 Delen P. Regout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antiek anker 2298
Antiek anker

Resultaat:

12 EUR