Miniatuur 19e eeuw met messing filigrain omlijsting en portret van officier. In goede originele staat 10x8cm.
Twee oude Chinese of Japanse cloisonne geisha's (koper met emaille inleg) staand op houten voet: 1x met zwaard en 1x met waaier 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond.: G
Drie bronzen vijzels 18e-19e eeuw; 2x met stamper en 1 keer grote vijzel (rand licht bedeukt, verder in goede originele staat) 10,4xø12,5cm., 13xø15,5cm. en 12xø14cm.
Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.
Groot cement-gegoten tuinbeeld op zuil 2e helft 20e eeuw in goede staat 169cm.
Prachtige Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met vergulde voet (compositie metaal) en handbeschilderd glazen reservoir met bloemmotief 48xø13cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en gietijzeren bewerkte voet in goede originele staat en met prachtige originele glazen tulp 53xø20cm.
Drie antieke petroleumlampen ca. 1900; 2x met messing voet, 1x met opaline glazen voet (3 brandglazen missen) 52-65cm.
Decoratieve messing verrekijker 2e helft 20e eeuw met uitschuifbare houten standaard 40x10x150cm. Cond.: G
Grote barometer ca. 1930 met eikenhouten omlijsting "A.G. Manderslot Tiel' in goede staat 7xø24cm.
Twee kleine 19e eeuwse kerkelijke spiegels, kopergeslagen plated in goede originele staat 35x20cm.
Twee 19e eeuwse revolvers (onklaar). Mechanisme werkt niet meer, verder in goede originele staat 14-17cm.
Hollandse antieke contra barometer ca. 1900, met kwik en blauwe vloeistof en glazen cijferbalk. In goede originele staat. L. 104cm.
Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G
Twee vroege tinnen kraantjeskannen ca. 1800 in goede originele staat 38-40cm.
Oude 3-lichts tafellamp met messing voet en Tiffany stijl lampenkap en natuurstenen voet 2e helft 20e eeuw 58x32cm. Cond.: G
Drie delen decoratief empire-stijl 2e helft 20e eeuw; 1x dekselcoupe brons (2-kleurig), 2x boekensteun brons (2-kleurig) met putti en marmeren voet. In goede staat 23-36cm.
Drie delen oud Hollands industrieel emaille 50-er jaren; 2x hanglampen (grijs geëmailleerd), 1x electrische wandklok (grijs geëmailleerd) 32-43cm. Cond.: G
Vergulde 19e eeuwse houten crucifix met porseleinen Corpus Christi en ketting, onder stolp. In goede staat 50xø20cm.
Drie bronzen vijzels 18e-19e eeuw met stampers in goede originele staat 9,5xø10,7cm., 10,3xø12cm. en 10,7xø10,5cm.
Boulle ingelegde doos ca. 1880, ingelegd met koper inleg, diverse houtsoorten en parelmoerinleg. Voorstellend twee roofvogels en vaas met bloemen. In goede originele staat 9x57x13cm.
Gietijzeren Historisme etagetafel met cherubijnkoppen etc. Duitsland, goudkleurig geschilderd in zeer goede staat 76xø30cm.
Kavel oude auto-onderdelen ca. 1960, model Glas 1700 (lichte oxidatie) 9-15cm. Cond.: R-G
Romeinse bronzen Fibula speld ca. 200 na Christus (Germaan-Romeins) in zeer goede staat 8x4x0,8cm.
Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw (1 barstje) 60x47x53cm. Cond.: R
Jugendstil gietijzeren inktstel ca. 1900 24x30x13cm. en een kopergenagelde 19e eeuwse hengselemmer 31xø34cm. (inktstel zonder binnenglaasjes) Cond.: G
Oud handbeschilderd dienblad 20e eeuw in goede staat 39x61cm.
Zwitserse toiletset ca. 1950 met 2 speeldozen (1x voor make-up en 1x als sieradendoos), beide functioneren. Tevens een kam, 2 borstels en spiegel met filigrain decor. Gemerkt Thorens 12-33cm. Cond.: G
Prachtige oude miniatuur met boulle omlijsting en inlegwerk van schildpad en parelmoer (stukje koper mist) 14x12cm. Cond.: R-G
Grote oude Art Nouveau stijl damesbuste, bronskleurig gepatineerd (kalk). Gesigneerd R. Aurelio 20e eeuw in goede staat 57x35x20cm.
Twee decoratieve bronzen dekseldozen met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 22x12x12cm.
Twee bronzen vijzels 17e-18e eeuw in goede originele staat met originele oude patina, stampers missen. 11,3xø14,3cm. en 11x14,2cm.
Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G
Aparte antieke tafellamp, gemaakt van een kolf van een 19e eeuws Frans geweer. In goede staat 85xø35cm.
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 49cm. Cond.: G
Grote decoratieve dekselbokaal met bronzen monturen, ramskoppen etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø18cm.
Ferrari design tafellamp in de vorm van een toekan, Design Verona modena Brevette ca. 1980 (kunsttof) 22x18x7cm. Cond.: G
Hoedendoos met hoed ca. 1890 (hoed goed, hoedendoos beschadigd) 22x30x36cm. Cond.: R
Meetinstrument 18e eeuw van ebbenhout en messing 20x6x7cm. Cond.: G
Drie antieke snaarinstrumenten ca. 1900 met 1 strijkstok; 2x mandoline en 1x viool (beschadigd) 60-72cm. Cond.: R
-Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 21x30x25cm.