Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Twee grote koperen kranen 19e eeuw in goede originele staat 18-32cm.
Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Grote oude Art Nouveau stijl damesbuste, bronskleurig gepatineerd (kalk). Gesigneerd R. Aurelio 20e eeuw in goede staat 57x35x20cm.
Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 27x32x20cm.
Twee empire-stijl tafellampen 2e helft 20e eeuw met houten zuil en messing capitellen 58xø26cm. Cond.: G
Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.
Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.
Cassette met Solingen jachtbestek (6-persoons mes en vork) 20e eeuw in goede staat 25x36cm.
Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G