Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude handbeschilderde melkbus met opschrift "de goede verwachting" in goede staat 64xø34cm.

Doos divers
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G

Stropdas pers
Resultaat: 25 EUR

Oude stropdaspers A.C.M.E. Tie press ca. 1930 met chinoiserie decor. 13x24x3cm.

Laarzenknecht
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen met o.a; plated, bestek, onderzetters, bierpul, theelepels, taartschep, kaarsdovers etc. 20e eeuw. 8-40cm. Cond.: G zonder dienblad wat wel op de foto staat.

Miniatuur kastje
Resultaat: 25 EUR

Oud Chinees miniatuur kabinetje, gemaakt van koperbeslagen hout en 4 jade plaquettes 20e eeuw. Compleet met werkend koperen slotje 18x14,5x11,5cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x koffiemolen, 1x schenkmaat, 1x koperen met tinnen koffiekan 15-27cm. Cond.: G

Tinnen fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Jugendstil fruitschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 8x28x19cm.

2 Art Deco kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G

2 Duitse plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...

Miniatuur portret, meisje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G

Miniatuur, moeder met kind
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met gestoken houten lijst 3,5x8,5x2cm. Cond.: G

1940-1945, etc.
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen Hollands antiquarisch WO II en daarvoor o.a; "Zo was Nederland in de winter 1944-1945" 34x25cm. Cond.: R

Vorstenhuis, Nederland
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiquarisch (vooroorlogs) over ons vorstenhuis 40x32cm. Cond.: R

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-10cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 1-9cm.

Set tinnen maten
Resultaat: 20 EUR

Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G

2 Kannen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

2 Wijnfleshouders
Resultaat: 20 EUR

Twee vooroorlogse wijnfleshouders; 1x mand van gevlochten metaal en 1x plated arreslede. Beide in goede originele staat 24-31cm.

2 Snijwerken in vitrine
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese kunstwerken in vitrines 20e eeuw, voorstellend Chinees huis met bosschage en vogels in goede staat 17x21x7cm. en 20x13x6cm.

Divers messing
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud en antiek koperwerk; 2x kaarskandelaars, snotneus, doofpot en 2 kannen 9-35cm. Cond.: R-G

Pijpenrek, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenstandaard met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.

2 Vuurbokken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude messing vuurbokken 20e eeuw in goede staat 32x18x17cm.

V.O.C. Batavia, bladen
Resultaat: 20 EUR

Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...

Koperen doofpot
Resultaat: 20 EUR

Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.

Set in koffer
Resultaat: 20 EUR

Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G

Koperen schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

Daalderop tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G

Plaquette
Resultaat: 15 EUR

Cement-gegoten plaquette 2e helft 20e eeuw 32x28x14cm.

Koperen kan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.

Doos divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G

Documentenkistje
Resultaat: 15 EUR

Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.

Japans lakwerk cocktailset
Resultaat: 15 EUR

Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.

Koffiemolen, D.E.
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken Douwe Egberts koffiemolen ca. 1930 in goede originele staat 34x12x12cm.

3 Delen P. Regout
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout

Antiek anker
Resultaat: 12 EUR

Handgesneden anker met ring (19e eeuw of ouder) 17xø18cm. Cond.: G