Twee grote oude vergulde houtgestoken 3-lichts wandkandelaars met engelen 20e eeuw 62cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G
Twee oude Chinese geëmailleerde koperen vazen met floraal- landschap- en figurendecor 20e eeuw op houten consoles in goede staat b57x27x15cm.
Twee bronzen Chinese 4-lichts kaarskandelaren met paradijsvogeldecor ca. 1900 H.: 43cm.
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.
Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese dekselvaas met diverse vogels. Gesigneerd 20e eeuw in goede originele staat 89x40xø23cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen cloissone vaas met olifanten grepen en emaille inleg met floraal- en paardendecor (bodem zit los) 54cm. Cond.: G
Antiek Tibetaans hoofddeksel met plated paardendecor, vogels, bloemen etc. In goede originele staat 26xø20cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse 7-delige scheermessen-set in originele cassette. Heften van imitatie-ivoor, F.S. Hill en CS Londoon 4x17x8cm. Cond.: G
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
Twee kaarskandelaars met porseleinen figuren ca. 1870, handbeschilderd. Fluitje van man afgebroken 31x17x9cm. Cond.: R-G
Twee grote zware oude bronzen dekselvazen met ramskoppen, guirlandes en druivenranken in goede staat (mogelijk rond 1900 of later) 38xø16cm.
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Groot antiek edelhert gewei op houtgesneden plaquette gemonteerd. In goede staat 130x80x42cm.
Oud Hollandse gietijzeren wandornament "Je Maintiendrai" met Hollands wapen, vermoedelijk marechaussee o.i.d. 20e eeuw 24x30cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse piece de milieu ca. 1880, historisme, met geslepen en gegraveerd glas, 2-delig, met min. chip. 52xø26cm., Cond.:G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.
Twee inkthouders ca. 1880; 1x vrouw met korf (zonder reservoir) 9x9x7,5cm. en 1x jonge smid (compleet met reservoir) 18x11x11cm. Cond.: G
Duitse WMF ijshouder ca. 1900 met messing omranding en compositie metalen figuur 15x20x19cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse empire kandelaars van messing en deels plated (plate deels versleten) in goede staat 27,5xø12cm.
Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Chinees bronzen 19e eeuwse bewerkte vaas met decor van bloemen en vogels, meerkleurig. Bodem gerepareerd 24,5xø14cm. Cond.: R-G
Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.
Art Deco tafellamp ca. 1930 met marmeren voet en compositie metalen sternen in goede staat 20x35x10cm.
Zware antieke gietijzeren historimse inktset met rocailles ca. 1880 in goede staat 17x38x27cm.
Klein 19e eeuws ikoon, porseleinen plaquette met koperen omranding, voorstellend moeder Gods met kindje Jezus 5x3,5x0,4cm. Cond.: G
Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G
Twee grote Russische scheepvaart seinlampen (blauw en rood). Vermoedelijk marine 50-er jaren in goede originele staat 25xø18cm.
Grote antieke kruideniers-koffiemolen van gietijzer met twee swingwielen en koperen reservoir. In goede originele staat 62x30x26cm.
Oude bronzen met keramieken tafelopzet 20e eeuw met putti, in goede staat 33xø22cm.
Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.
Antieke vergulde Jugendstil schaal met amandelgeslepen kristallen binnenschaal (2 minimale chips) en decor van aardbeienranken 12xø22cm. Cond.: G
Twee oude messing Jugendstil jardinieres 20e eeuw met zweepslagmotief en vrouwenbustes. inclusief losse binnenbakken in goede staat 17x49x17cm.
Prachtige hoge antieke Jugendstil bewerkte etagere-tafel met zweepslag bloemenmotief op de bladen en poten ca. 1900. 110x35x35cm. Cond.: G
Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G
Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Oude Jugendstil-stijl messing handspiegel 20e eeuw in goede staat 25cm.
Oude tafel-petroleumlamp in Jugendstil-stijl 2e helft 20e eeuw van compositie metaal 70cm. Cond.: G
Oude massief bronzen fotolijst met spiegel (in rococo stijl) 20e eeuw, versierd met putti en rozen 31x20cm. Cond.: G
Messing gegoten Jugendstil jardiniere ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief en vrouwenbustes. In goede originele staat 18x49x17cm.
Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.
Prachtig 19e eeuwse Biedermeier lepeldoos met benen pootjes en geschulpte vormgeving in goede staat (sleutel mist) 5x20x1,5cm.
Prachtige antieke Boulle sieradenkist met koperinleg, schildpad en parelmoer inleg ca. 1870. Kleine oude restauratie, inlegwerk is goed 21x6x16cm. Cond.: G
Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R
Eikenhouten 19e eeuwse bijbelkist met metalen beslag en slot (Duitsland) in goede staat 10x45x36cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniefineer op eiken schrijfkist ca. 1830 (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 15x44x24cm.
Kleine 19e eeuwse wortelnoten fineer schrijfkist, recentelijk gerestaureerd in goede staat 6x25x19cm.
Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse houten wijndecanter met houtintarsia. In zeer goede originele staat 21x24x13cm.
Oud handbeschilderd dienblad 20e eeuw in goede staat 39x61cm.
Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G
Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G
Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R
Oud decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been inleg 144cm. Cond.: G
Oude bajonet WO II nr. 5269 K COF 44, in redelijke staat (oxidatie) 38,5cm.
Oosterse kromdolk met paardenhoofd en gegraveerd lemmet 20e eeuw 36cm. Cond.: G
Antiek zwaard met bronzen heft (bodemvondst, 18e eeuw?). Gegraveerd met nr. 14, Cond.: M-R L.:72cm.
Twee oude bijlen 18e-19e eeuw (oxidatie), waarschijnlijk gebruikt als decoratie voor landgoed of kasteel. Vermoedelijk Duitsland 75-82cm. Cond.: R-G
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.
Enkelloopse 19e eeuwse voorlader, genummerd en gestempeld 112cm. Cond.: G
Jugendstil tinnen presenteerschaal ca. 1900 met half-edelstenen en zweepslag floraal decor 40x23cm. Cond.: G
Theecomfoor ca. 1900 van compositie metaal en keramieken plaquettes, daarbij een antieke theepot van vernikkeld messing 33x21x15cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.
Kavel van 23 delen oud tin 19e-20e eeuw o.a; maten, kelken, servies, houders etc. 6-19cm. Cond.: R-G
Twee vroege tinnen kraantjeskannen ca. 1800 in goede originele staat 38-40cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met originele beschildering in goede originele staat 43cm.
Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G