Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G
Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.
Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G
Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.