Fredrikus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 -1917 Yokohama), olieverf op paneel, bosgezicht met wandelaars 24x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
Henrica Maria Stork Damen '60 ( 1900 Voorhout - ), olieverf op linnen, gezicht op een kasteel 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
Gunnar Svenson (Zweedse School), pastel op papier, landschap bij nacht 27x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), aquarel op papier, Hollands poldergezicht met molens en boot 41x63cm. Cond.: G
Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien metboerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, voorstellend een koning met onderdanen 49x36cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Jeroen Paulussen ( 1959 Bussum - Naarden), olieverf op paneel, stilleven in de stijl van de 17e eeuw met diverse bloemen en insecten 55x68cm. Cond.: G
Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
Johan Hendrik Weissenbruch ( 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, bomschuiten aan strand 31x21cm. Cond.: G
Herman Tulp (Zwolle 1955 ), olieverf op linnen, surrealistisch landschap met rat en fabriek (vroeg werk) 40x30cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Twee werken Joseph Bles ( 1825 - 1875 Den Haag), 1x vrouw bij waterput en 1x meisje verkoopt bloemen (in 2000 verkocht bij Christies Amsterdam voor FL. 18.000,-), 17,5x20,5cm. en 17x20,5cm. Cond.: G
Jan Harm Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, Hollandse strandjutter met paard en kar 42x50cm. Cond.: G